Uwaga, lista startowa aktualizowana jest średnio co 6h.

LISTA STARTOWA

Nr/Nazwa/Nr na żaglu/Skipper

  1. Copernicus PZ 30 1 Stanisław Grochowski
  2. Eveline POL 22015 1 Zbigniew Skoczylas
  3. Scamp Three HGK 2248 1 Witold Karałow
  4. Vataha 2 POL 19000 2 Paweł Wilkowski
  5. Hedda POL 41000 2 Rafał Sosnowski
  6. POL 71 4 Seweryn Krajewski
  7. ScampOne POL 14263 1 Wojciech Miętka
  8. Ma belle 5 Grzegorz Włodarczyk
  9. 505 POL 8665 5 Marcin Panek
  10. 505 WhiteWoodTeam POL 9132 5 Przemysław Zagórski
  11. Mini Julia GZ 0206 5 Jerzy Pawlak
  12. 961 Gdańsk POL 961 3 Michał Weselak
  13. Forsatio POL 20941 1 Michał Kapa
  14. Aquila POL 314 3 Czesław Perlicki
  15. Enzo Molinari POL 13020 3 Andrzej Mróz
  16. Kokonik POL 15246 2 Włodzimierz Graczyk
  17. Arietis POL 2203 3 Łukasz Wasielewski
  18. Layback POL 19127 3 Tomasz Piekarz
  19. KÓĆ PĄGUN POL 1237 5 Adam Łobodziński
  20. Globe POL 2 1 Zbigniew Gutkowski
  21. Cecilie IV N 3853 2 Tomasz Ceynowa
  22. Tinkara POL 9855 2 Sławomir Łoboda
  23. Tintamarre POL 33834 2 Bartłomiej Gałecki
  24. Kleib B/one 3 Radosław Cierpiał
  25. Purga POL 6536 2 Leon Hinc
  26. Sarmata II PZ 2942 2 Ireneusz Góreczny
  27. Heljo POL 20767 1 Marek Turkowski
  28. Chwostek NA 3 Andrzej Mańczak
  29. Marco Polo POL 20254 1 Marek Limberger
  30. Blu Nauta POL 18394 2 Andrzej Arefiew
  31. Nacra 17 POL 386 4 Krzysztof Bassak
  32. Zoltar POL 5132 2 Ireneusz Siwek
  33. Mniuty 2 POL 5222 4
  34. Oceanna POL 4719 1 Zenon Jankowski
  35. Soliton POL 63 4 Krzysztof Karwasz
  36. Nieustraszony Krwawy Mściciel Pogromca i Postrach POL 4524 2 Marek Gałkiewicz
  37. Deliver POL 2775 3 Michał Chalastra
  38. Quanta POL 16000 1 Andrzej Zieliński
  39. Janczka 2 brak 3 Maciej Zięba
  40. Alkione POL 21204 3 Bartosz Zakrzewski
  41. Endorphine POL 8717 1 Grzegorz Sowiński
  42. Sailing Poland Sailing Poland 1 Maciej Marczewski
  43. Rodluvan SWE 1416 2 Przemysław Dębiński
  44. X-Thunder brak 2 Michał Skierka
  45. Sta Maria POL 9329 4 Kacper Wysocki
  46. Brązowa Atena 1 Marek Kurant
  47. Portowiec Gdański POL 1112 1 Sławomir Starszak
  48. POL 8483 5 Mariusz Michalski
  49. Orion POL 83 1 Zbigniew Witbrot
  50. Almak POL 78 2 Krzysztof Zygmański
  51. IRS CHALLENGER POL 15573 2 Robert Studziński
  52. Oiler POL 14883 1 Marek Wołoszyn
  53. Nec Timide POL 6418 2 Lech Parell
  54. Dancing Queen POL15087 1 Michał Krause
  55. Andromeda PZ 84 2 Marcin Kęsik
  56. Belfer II POL 2 Jarosław Goliński
  57. Wiatr 1 POL 989 2 Henryk Sobierajski
  58. Belfer POL 19500 1 Kamil Baranowski
  59. Hadar POL 1070 1 Jerzy Brezdeń
  60. Konsal 2 POL 3939 1 Ryszad Drzymalski
  61. Amaris POL 6918 3 Michał Brudnicki
  62. Baltica PZ 1489 2 Jerzy Turzyński
  63. First One POL 0003M 2 Remigiusz Montwiłł
  64. Happy Hour DEN 8 2 Robert Gwoźdź
  65. Tauri PZ 309 2 Jacek Selega
  66. Mirabooka POL 13467 2 Stanisław Liszka
  67. Jeziorak Yacht Klub bez numeru 2 Karol Górski
  68. Polled 2 POL 12262 2 Anna Majewska
  69. Atlanta 1996 POL 11055 1 Maciej Kotarski
  70. JJ POL 17804
  71. Double Scotch bez numeru
  72. Solen bez numeru
  73. Caro II PZ 260
  74. 5 5
  75. Blue Horizon POL 10664
  76. Tyglo bez numeru
  77. Delphia 24 4
  78. Słoni POL 17303
  79. 2020 112 3 Antonina Marciniak
  80. Eljacht POL 213 2 Igor Szrubkowski
  81. Vincero POL 21830 3 Wojciech Malinowski
  82. Viko S 21 DEMOS bez numeru 5 Michał Kupczyk
  83. OFO POL 12841 2 Krzysztof Fojucik
  84. Mokotów POL 849 1 Aleksandra Emche
  85. Zorba POL 1254 3 Mieczysłąw Trzpis
  86. 2020 106 5 Paweł Gabriel
  87. Piłaci z Kałaibów 6 3 Marcin Matla
  88. 505 8812 5 Sławomir Plichta
  89. Exploder Navigo AUS 088 4 Jacek Noetzel
  90. MG ONE POL 22746 1 Maciej Gębarowski
  91. PorFavor POL 7006 2 Jan Piekarniczak
  92. Archimedes POL 4560 3 Zuzanna Stępińska
  93. Sea Jay bez numeru 2 Maciej Horeczy
  94. JOT ESP 7000 1 Zbigniew Cholewa
  95. Bonyś bez numeru 2 Jarosław Damaske
  96. Dar Pucka PZ 2204 2 Sławomir Tomczyński
  97. Aquavirgo 16321 2 Krzysztof Stremlau
  98. Odyssey POL 19679 2 Tomasz Ładyko
  99. Good Speed POL 14000 2 Łukasz Trzciński
  100. Zita B bez numeru 3 Maciej Bujny
  101. Pomona SWE 772 3 Grzegorz Falkowski
  102. 505 POL 8770 5 Jakub Gąsiorowski
  103. Misty bez numeru 2 Grzegorz Pulkowski
  104. Anna Maria POL 145 4 Wojciech Cichowski
  105. Kalea POL 16122 2 Tomasz Pruszyński
  106. Allie POL 16592 2 Andrzej Mielicki
  107. Major POL 5194 3 Maciej Krupa
  108. Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów POL 4497 5 Michał Korneszczuk
  109. Wda POL 1793 2 Roman Zaborowski
  110. 2020 111 5 Szymon Kuczyński
  111. Magic Time bez numeru 1 Marcin Makulec
  112. Faworyt bez numeru 2 Paweł Krakowiak
  113. Moth 4511 5 Paweł Wałecki
  114. 505 8416 5 Michał Strusiński
  115. Omega PG Racing III POL 377 5 Marcin Styborski