Lista startowa 68 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

LP Jacht Grupa Skiper Klub Opłacony
1 Mistral III III Adam
Woźniak
Yacht Klub Stal Gdynia NIE
2 VATAHA 2 II PAWEŁ
WILKOWSKI
YKP GDYNIA NIE
3 Minia Julia V Jerzy
Pawlak
NIE
4 IRS CHALLENGER II ROBERT MAREK
STUDZIŃSKI
IRS SAILING TEAM NIE
5 Mokotów I Aleksandra B.
Emche
Brak NIE
6 Młody III Kamil
Baranowski
Ht houseboats NIE
7 Scamp One I Wojciech
Miętka
NIE
8 Copernicus I Stanisław
Grochowski
YK Stal NIE
9 almarina V Kuba
Gąsiorowski
Yacht Klub Stal Gdynia NIE
10 TABALUGA II Jerzy
Kulpa
NIE
11 Nec timide II Lech
Parell
Jachtklub Stoczni Gdańskiej NIE
12 Sarmata II II Ireneusz
Góreczny
JKMW Kotwica Gdynia NIE
13 Scamp 27 I Witold
Karalow
YCTS NIE
14 Słoni II Zbigniew
Rembiewski
jksg NIE
15 SIMBAA II Dominik
Kopcych
NIE
16 AQUILA III CZESŁAW YKP GDYNIA NIE
17 Mirrabooka II Stanisław
Liszka
Gdańsk NIE
18 TINKARA II SŁAWOMIR
ŁOBODA
PRYWATNY NIE
19 ZOLTAR II Ireneusz
Siwek
YKP GDYNIA NIE
20 PURGA II Leon
Hinc
Stal NIE
21 MNIUTY 2 IV Adam
Kowalkowski
NIE
22 KÓĆ PĄGUN V ADAM
ŁOBODZIŃSKI
YKS GDYNIA NIE
23 ALMAK II Andrzej
Mielicki
CST Uniwersytet Morski Gdynia NIE
24 Blue Sky II Waldemar
Juzkiewicz
Södertälje Båtsällskap NIE
25 Claudie III Wiesław
Wójt
niezrzeszony NIE
26 Soliton IV Krzysztof
Karwasz
Navigo Sopot NIE
27 Fujimo I Tomek
Kosobucki
Lubelska Grupa Regatowa NIE
28 Belfer I Kamil
Baranowski
Ht houseboats NIE
29 Buschira II Michał
Krefta
NIE
30 LAYBACK II Tomasz
Piekarz
brak NIE
31 Jaricho III Jarosław
Borys
AKM Gdańsk NIE
32 Albacora II Krzysztof
Balabuch
Jachtklub Stoczni Gdańskiej NIE
33 Tauri II Rafa l
Wolmański
Gryf NIE
34 LOBO DE MAR II Tomasz
SOBIESZCZAŃSKI
STAL NIE
35 BLUESinA II Piotr
Falk
JKM Gyf NIE
36 ZORBA III Mieczysław
Trzpis
Jacht klub Stoczni Gdańskiej NIE
37 DELIVER III Jacek
Karolczak
niezrzeszony NIE
38 One & Only II Paweł
Górski
Yacht Club Sopot NIE
39 Eljacht II Jerzy
Jankowski
Jachtklub Stoczni Gdanskiej NIE
40 505 White Wood Sailing Team V Przemek
Zagórski
Yacht Klub Stal Gdynia NIE
41 NEST I Krzysztof
Zygmański
Uniwersytet Morski w Gdyni NIE
42 Albatros II Jerzy
Turzyński
Jacht Klub Morski Gryf NIE
43 WIATR 1 II Henryk
Sobierajski
L.O.K.G.K.M.im.GEN.M.ZARUSKIEGO NIE
44 ALLIE II Leopold
Naskręt
Jachtklub Morski RODA NIE
45 OILER POL I Marek
Wołoszyn
JSG NIE
46 ORION I Zbigniew
Witbrot
JKM GRYF NIE
47 HEDAA II Rafał
Sosnowski
YCS NIE
48 OY2 Delphia 24 III Bartosz
Makała
brak NIE
49 OY3 Delphia 24 III Michał
Domański
brak NIE
50 Endorphine I Robert
Niewińśki
niezrzeszony NIE
51 Oceanna I Zenon Jankowski JKM GRYF NIE
52 Exploder Scorpion IV Piernicki
Kraskowski
Navigo Sopot NIE
53 ANDROMEDA II MARCIN
KĘSIK
JKM GRYF NIE
54 Shag II Tomasz
Krawczyński
Yacht Klub Północny NIE
55 POL 8665 V Marcin
Panek
NIE
56 Caravela II Andrzej
Glebow
NIE
57 Delphia III I Aleksander
Skibicki
NIE
58 HANGOVER II Stanisław
Piosik
brak NIE
59 Heljo I Marek
Turkowski
77 Racing, YCG NIE
60 PORFAVOR II Jan
Piernikarczyk
JKM GRYF NIE
61 Hadar I Jerzy
Brezdeń
Jacht Klub Mar. Woj. Kotwica NIE
62 Dancing Queen I Jerzy
Matuszak
niezrzeszony NIE
63 Tigern II Bartosz
Wiśniewski
NIE
64 Safi III Wiesław
Wołowski
YKP Gdynia NIE
65 SAILY II Sebastian
Rudziński
NIE
66 TORNADO II I Maciej
Białowąs
Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego MW NIE
67 BIRAM II Ryszard
Peterlejtner
armator prywatny NIE
68 Ursa Major IV Dennis
Melentyev
YKP Gdynia NIE
69 B/ONED III Radosław
Cierpiał
Anwil Włocławek NIE
70 Little Johnka III Konrad
Smolen
YKP Gdynia NIE
71 KAPER GDYŃSKI III Bogusław
Brzuchalski
JKM “Gryf”, Gdynia NIE
72 PG Racing III V Marcin
Styborski
PG Racing Politechnika Gdańska NIE
73 Biotaniqe II Paweł
Jankowski
Olivia Business Centre NIE
74 Albatros 4,30 V Jakub Rafał
Padzik
DAS Yacht Center NIE
75 A-Cat IV Kacper
Wysocki
AZS Politechniki Gdańskiej NIE
76 GLOBE I ZBIGNIEW
Gutkowski
Yacht Club Sopot NIE
77 Polled II II Anna
Majewska
Sailing Factory NIE
78 SMOKE II Jacek
Roszyk
ŻLKS Poznań NIE
79 LUV II DAWID
BYCZKOWSKI
Puck NIE
80 Chrobata III Michał
Korzeniowski
Polski Klub Morski NIE
81 eXploder20 IV Wojciech
Kaliski
Navigo NIE
82 Double Scotch II Piotr
Sołkowicz
armator prywatny NIE
83 Aquavirgo II Krzysztof
Stremlau
NIE
84 Starboard 177 III Michał
Kalębka
Sopocki Klub Żelarski NIE
85 TRIMIX IV Jarosław
Szymański
YKP Gdynia NIE
86 Almar Exploder IV Michal
Surowiec
Navigo Sopot NIE
87 YACHTING I Marek
Kurant
Yacht Klub Stal Gdynia NIE
88 F-18 Skorpion IV Krzysztof
Bassak
YKP WARSZAWA NIE
89 ISFUGLEN III Honorata
Wąsowicz
brak NIE
90 PGO GOOD SPEED II Łukasz
Trzciński
Marina Urody Gdynia NIE
91 Exploder Ad3 IV Andrzej
Senkus
UKS NAVIGO NIE
92 Mizar II II Stanisław
Bajerski
JKM Gryf / Sekcja Żeglarska GUMed NIE
93 Alkione III Bartosz
Zakrzewski
NIE
94 505 V Marcin
Pfeiffer
NIE
95 A-class “Exploder” IV Jacek
Noetzel
UKS NAVIGO Sopot NIE
96 Dar Pucka I Sławomir
Tomczyński
Zatoka Puck NIE
97 Blue HORIZON I Jacek
Chabowski
Sailing Factory NIE
98 Portowiec Gdański II I Sławomir
Starszak
LOK Gdańsk NIE
99 Almar sailing IV Jakub
Surowiec
UKS navigo NIE
100 Bezik II III Leon
Godlewski
Polski Klub Morski NIE
101 Quanta I Andrzej
Zielinski
YK Conrada NIE
102 Astro III Piotr
Rybarczyk
Puck NIE
103 KING OSCAR V Marcel
Krella
YKP Gdynia NIE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top