Lista Startowa 67 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

LP Jacht Grupa Skiper Klub Opłacony
1 COPERNICUS I Srtanisław
Grochowski
YK Stal TAK
2 Mistral III III Adam
Woźniak
Yacht Klub Stal Gdynia TAK
3 Bożenka IV Tymoteusz
Bendyk
UKS Navigo Sopot TAK
4 AQUILA III Czesław
Perlicki
YKP Gdynia TAK
5 Stella Maris II Piotr
Lesiak
JKS Gdynia TAK
6 Ocean 650 III Maciej
Krzesiński
Yacht Klub Polski Gdynia TAK
7 Mniuty 2 IV Adam
Kowalkowski
NIE
8 Ocean Sails V Stanisław
Sawko
UKS Wiking Kamienica Królewska TAK
9 Minia Julia V Jerzy
Pawlak
Geobor TAK
10 A-cat IV Kacper
Wysocki
YK Stal Gdynia TAK
11 TINKARA II JERZY
ŁOBODA
PRYWATNY TAK
12 TABALUGA II Jerzy
Kulpa
TAK
13 F-18 Skorpion IV Krzysztof
Bassak
YKP WARSZAWA NIE
14 Fidelia II Wojciech
Wasiukiewicz
Niezrzeszony TAK
15 Scamp 27 I Witold
Karalow
YCTS TAK
16 PorFavor I KAROL
GÓRSKI
JEZIORAK YACHT CLUB TAK
17 SAILFISHER II ROBERT MAREK
STUDZIŃSKI
IRS SAILING TEAM TAK
18 KUĆ PĄGUN V ADAM
LOBODZINSKI
Yacht Klub Stal Gdynia TAK
19 Lobuś III Małgorzata
Podwysocka
TAK
20 Ealn E1 III Andrzej
Kalarus
Yacht Klub STAL TAK
21 HALLELUJAH I Krystian
Szypka
oceanTEAM TAK
22 Salamander III Radosław
Cierpiał
Włocławek TAK
23 Fujimo I Tomasz
Kosobucki
Lubelska Grupa Regatowa NIE
24 Amaris III Michał
Brudnicki
TAK
25 Albatros II Jerzy
Turzyński
Gdynia TAK
26 FILO II Jacek
Mosakowski
niezrzeszony TAK
27 Sigma Active V Maciej
Kamiński
RJKP TAK
28 POL 8665 V Marcin
Panek
TAK
29 Czarodziejka III Tomasz
Konnak
JKM Gryf TAK
30 ANDROMEDA II Zbigniew
Kajtoch
JKM GRYF TAK
31 Mirrabooka II Stanisław
Liszka
Jacht Klub PÓŁNOCNY TAK
32 s/y ALMAK II Andrzej
Mielicki
Centrum Szkoleniowo-Treningowe Uniwersytet Morski Gdynia TAK
33 Pallas III Jan
Piernikarczyk
JKM Gryf TAK
34 JARICHO III Zbigniew
Cholewa
GRYF TAK
35 SAFI III Wiesław
Wołowski
YKP Gdynia TAK
36 Endorphine I Robert
Niewińśki
niezrzeszony TAK
37 Odyssei II Aleksander
Skibicki
TAK
38 Eljacht II Jerzy
Jankowski
Jachtklub Stoczni Gdanskiej TAK
39 WIATR 1 II Henryk
sobierajski
G.K.M LOK im.Gen.M.Zaruskiego TAK
40 Sta Maria IV Wiktor
Łodyga
brak TAK
41 Oiler.pl I Marek
Wołoszyn
Jachtklub Stoczni Gdańskiej TAK
42 Panacee II Marek
Ślusarski
niezrzeszony TAK
43 BERNER IV Jakub
Sobala
Port Mechelinki TAK
44 KAPER GDYŃSKI III Bogusław
Brzuchalski
JKM “Gryf”, Gdynia TAK
45 SIMBA II Dominik
Kopcych
Niezrzeszony TAK
46 TJORVEN III Paweł
Meissner
TAK
47 KONSAL 2 I Ryszard
Drzymalski
TAK
48 ZEFIREK III Stanisław
Bajerski
JKM Gryf TAK
49 ORION I Zbigniew
Witbrot
JKM GRYF Gdynia TAK
50 Euro Shipping III Krzysztof
Mariański
YKP TAK
51 ROCA POLSKA III Joanna
Dec-Galuk
77 Racing Club Gdańsk TAK
52 ROCA 77RACING IV PIOTR
TARNACKI
77 Racing Club Gdańsk TAK
53 Nec timide II Lech
Parell
Jachtklub Stoczni Gdańskiej TAK
54 Kokonik II Włodzimierz
Graczyk
AKM Gdańsk TAK
55 PURGA I Leon
Hinz
YACHT KLUB STAL GDYNIA TAK
56 ZOLTAR II Ireneusz
Siwek
YKP Gdynia TAK
57 GLOBE I ZBIGNIEW
Gutkowski
Yacht Club Sopot TAK
58 Falcon I Tomasz
Jeżak
TAK
59 Exploder IV Jacek
Noetzel
UKS Navigo Sopot TAK
60 VIC II Marek
Rissmann
niezrzeszony TAK
61 POL 8656 V Emanuela
Bartkowiak
Yacht Klub Stal Gdynia TAK
62 almarina V Jakub
Gąsiorowski
YK Stal Gdynia TAK
63 BIRAM II MICHAŁ
PETERLEJTNER
ARMATOR PRYWATNY TAK
64 Sewo IV Seweryn
Krajewski
Port Mechelinki TAK
65 Smoke II Robert
Gwóźdź
Yachts and Yachting TAK
66 Mateńka I Michał
Kapa
NIE
67 ALLIE II Leopold
Naskręt
JKM RODA NIE
68 Soliton IV Krzysztof Jakub
Karwasz
UKS Navigo TAK
69 Delphia III II Rafał
Klepacz
CWM ZHP NIE
70 Albatros 4,30 V Ada
Osińska
DAS YACHT CENTER TAK
71 Alf I Wojciech
Chmielecki
Urząd Miasta Sopotu TAK
72 ISFUGLEN I Honorata
Wąsowicz
JKMW Kotwica TAK
73 BLUESinA II Piotr
Falk
JKM Gryf TAK
74 Hadar I Jerzy
Brezdeń
Jacht Klub Mar. Woj. KOTWICA NIE
75 Barakam II michał
śliwa
TAK
76 PGO GoodSpeed II Łukasz
Trzciński
Jacht Klub Stoczni Gdańskiej NIE
77 QUANTA I Andrzej
Zieliński
TAK
78 Peppa 2 / Nautos / Pantaenius IV Michal
Korneszczuk
Yacht Club Gdańsk TAK
79 Smart Laser V Andrzej
Mańczak
VI-KING Człuchów NIE
80 POL-175 V MARIUSZ
KOŁAKOWSKI
YC REWA TAK
81 PG Racing II V Marcin
Styborski
PG Racing Politechnika Gdańska TAK
82 Selma Racing I Artur
Skrzyszowski
Royal Ocean Racing Club TAK
83 BLAGODARNOST 2 I SERGEY
PAWLENKO
TAK
84 Portowiec Gdański II I Mirosław
Herszkowicz
LOK Gdańsk TAK
85 Słoni II Zbigniew
Rembiewski
JKSG TAK
86 AQUAVIRGO II Krzysztof
Stremlau
TAK
87 Almar IV Jakub
Surowiec
uks navigo NIE
88 ARKA-EL II II Krzysztof
Kleniewski
bez NIE
89 Santa Pasta III Rafał
Wrzochol
niezrzeszony TAK
90 MACH2 V Michał
Domański
TAK
91 FIDOO III Marcin
Wroński
niezrzeszony TAK
92 Vertigo III Bartosz
Zakrzewski
TAK
93 I MACIEJ
POLANSKI
JKMW KOTWICA TAK
94 Exploder AD3 IV Piotr
Baryżewski
Navigo Sopot TAK
95 SAG II Maciej
Krawcyński
Yacht Klub Północny TAK
96 Biotaniqe II Przemysław
Chlebowski
Yacht Club Sopot TAK
97 ELEKTRA I Adam
Wira
HKW DAL TAK
98 A cat IV Marcin
Badzio
Uks navigo NIE
99 BELFER I Jarosław
Goliński
JKMW Kotwica TAK
100 HANGOVER II Stanisław
Piosik
-brak- NIE
101 Oskarek V Adam
Głogowski
YKP Gdynia TAK
102 TRIMIX IV Jarosław
Szymański
niezrzeszony TAK
103 Bosun V Adam
Krzyzykowski
PTTK Wdzydze stolik nr 5 TAK
104 TURKUS III Przemysław
Rodziewicz
Jacht klub Kotwica TAK
105 VBW V Kamil
Ortyl
JKM Roda Gdynia TAK
106 Polled2 II Wojciech
Trzcionkowski
Jachtkub Stoczni Gdańskiej TAK
107 Faworyt II Artur
Sykson
Gdańsk NIE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top