Lista startowa 64 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej « Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

Lista startowa 64 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

Kolejność zgłoszeń Lista startowa Jacht Grupa Skipper Klub Status
1 13 Purga II Adam Naumowicz YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
2 96 Mokotów VI Bogdan Gnatowski Gdynia zgłoszony / opłacony
3 97 Copernicus VI Stanisław Grochowski YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
4 23 Tinkara II Sławomir Łoboda niezrzeszony zgłoszony / opłacony
5 51 Rafin III Piotr Cłapa PKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
6 54 Madena III Mirosław Werbel YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
7 94 Kóć Pągun V Adam Łobodziński YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
8 74 Nacra 17 IV Andrzej Więckiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
9 37 Momo II Tomasz Barałkiewicz Poznań zgłoszony / opłacony
10 1 Falcon I Zbigniew Skoczylas YKP Gdynia zgłoszony
11 80 Code Zero V Marcin Matla YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
12 2 Kneź I Tadeusz Bierć YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
13 42 Lotis III Mieczysław Trzpis YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
14 81 Dzidziok V Michał Dominiak Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
15 43 Mary Lou III Maciej Krzesiński YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
16 82 Minia Julia V Jerzy Pawlak Geobor Gdańsk zgłoszony / opłacony
17 83 Europa V Kacper Wysocki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
18 84 RS400 V Mateusz Kominek YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
19 103 Formuła Winsurfing VIII Michał Kalębka SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony / opłacony
20 44 Meluzyna III Michał Kaczorowski Gdańsk zgłoszony / opłacony
21 45 Diament III Paweł Hryniewicz JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
22 14 Sundari II Roman Szemrowicz Elbląg zgłoszony / opłacony
23 15 Orkan II Leon Hinz YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
24 16 Task II Dariusz Klimowicz Gdańsk zgłoszony / opłacony
25 46 Dobosz III Maria Kurant YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
26 3 Nauticus I Jerzy Brezdeń YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
27 17 Reset II Dariusz Borowiak Gdańsk zgłoszony / opłacony
28 85 Euro Shipping V Krzysztof Mariański Gdynia zgłoszony / opłacony
29 18 Arka EL II II Krzysztof Kleniewski YK Krynica Morska zgłoszony / opłacony
30 4 Nest I Andrzej Szklarski Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia zgłoszony
31 98 Portowiec Gdański II VI Mirosław Herszkowicz PKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
32 19 Fidelia II Wojciech Wasiukiewicz NCŻ zgłoszony / opłacony
33 20 Sarmata II II Piotr Sobczak YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
34 21 Mirrabooka II Stanisław Liszka Gdańsk zgłoszony / opłacony
35 86 Olimpia V Adam Ramczyk Gdańsk zgłoszony / opłacony
36 87 Marshmallow V Anna Jaskowska Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
37 88 brak V Mateusz Kruczyński Opti CWM Gdynia zgłoszony / opłacony
38 47 Nortes III Łukasz Kotkowicz YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
39 22 Cassubia II Edward Mroziński YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
40 5 Interfood I Paweł Wysocki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
41 48 Wodan III Roman Zaborowski JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
42 24 Allie II Leopold Naskręt JK Morski Roda zgłoszony / opłacony
43 99 Seiche VII Remigiusz Montwiłł niezrzeszony zgłoszony / opłacony
44 49 Pozytywny III Jacek Kosiński Szkoła pod żaglami POZYTYWNYCH INICJATYW zgłoszony / opłacony
45 67 Jabadabadu IV Marcin Stiburski Baltic-Proa zgłoszony / opłacony
46 50 Zefirek III Rafał Milczarczyk JKM Gryf zgłoszony / opłacony
47 68 A cat IV Ewa Górska UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
48 69 brak IV Jacek Noetzel UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
49 6 Lady Valda I Karol Górski MOS Iława zgłoszony / opłacony
50 25 Tabaluga II Jerzy Kulpa Gdańsk zgłoszony / opłacony
51 52 Anteus III Jarosław Zulewski Gdańsk zgłoszony / opłacony
52 26 Andromeda II Zbigniew Kajtoch JKM Gryf zgłoszony / opłacony
53 89 Korsarz V Marek Budzisz Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
54 90 Jurata V Piotr Czerwionke Gdynia zgłoszony / opłacony
55 27 Atosso II Tomasz Ossowicki Puck zgłoszony / opłacony
56 70 Sta Maria IV Wiktor Łodyga Szczecin zgłoszony / opłacony
57 53 Twins III Andrzej Mielicki Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia zgłoszony
58 28 Baltica Yachts I II Dorota Dajkowska Gdynia zgłoszony / opłacony
59 71 Exploder F18 IV Michał Surowiec UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
60 55 Kaper Gdyński III Bogusław Brzuchalski JKM Gryf zgłoszony / opłacony
61 91 Albatros V Ada Osińska Warszawa zgłoszony / opłacony
62 29 Kokonik II Włodzimierz Graczyk AKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
63 92 Karif V Anna Będziak YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
64 93 Ocean Sails V Stanisław Sawko UKS Wiking Kamienica Królewska zgłoszony / opłacony
65 100 Admirał Dickman VII Ireneusz Kamiński Akademia Marynarki Wojennej Gdynia zgłoszony / opłacony
66 72 Exploder F18 IV Łukasz Wroczyński UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
67 7 Blagodarnost’2 I Sergey Pavlenko YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
68 30 Vataha II Paweł Wilkowski YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
69 73 Exploder 20 IV Wojciech Kaliski Sopot zgłoszony / opłacony
70 56 Amsterdam III Robert Jacek Moritz UKS FIR zgłoszony / opłacony
71 57 Safi III Wiesław Wołowski JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
72 8 Scamp One I Maciej Gnatowski Gdańsk zgłoszony / opłacony
73 58 Mistral III III Adam Woźniak YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
74 9 Orion I Zbigniew Witbrot JKM Gryf zgłoszony / opłacony
75 101 Eljacht VII Jerzy Jankowski YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
76 31 Stella Maris II Piotr Lesiak YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
77 59 Turkus III Maciej Pietkiewicz YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
78 32 Endorphine II Kuba Niewiński Gdańsk zgłoszony / opłacony
79 33 Vihuela II Eugeniusz Ginter YK Ustka zgłoszony / opłacony
80 60 Umi III Paweł Bajerski JKM Gryf zgłoszony / opłacony
81 34 Wiatr I II Henryk Sobierajski GKM LOK Gdańsk zgłoszony / opłacony
82 61 Pallas III Jan Piernikarczyk JKM Gryf zgłoszony / opłacony
83 75 F18 Nacra Infusion IV Piotr Baryżewski UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
84 62 Kuselwind III Marek Demps Gdańsk zgłoszony / opłacony
85 63 Bonza III Michał Krefta YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
86 35 Aquarella II Andrzej Zieliński JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
87 36 Diamant 3000 Energa II Wojciech Wróblewski Sopot zgłoszony / opłacony
88 76 Nacra F18 IV Marcin Majchrzak UKS Navigo Sopot zgłoszony
89 10 Franka I Maciej Gebarowski Gdynia zgłoszony / opłacony
90 111 Zeeko IX Tadeusz Niesiobędzki UKS Zefir zgłoszony / opłacony
91 11 Vanessa I Manfred Kerner Bremen zgłoszony / opłacony
92 95 d24 V Łukasz Wosiński Elite Sails Academy zgłoszony / opłacony
93 38 Tauri II Rafał Wolmański JKM Gryf zgłoszony / opłacony
94 12 Złota Atlanta I Mateusz Kusznierewicz Gdańsk zgłoszony / opłacony
95 39 Biram II Michał Peterlejtner Gdańsk zgłoszony / opłacony
96 77 RM IV Tomasz Kaczmar Gdańsk zgłoszony / opłacony
97 78 Garmin IV Filip Walczak Yacht Club Rybnik zgłoszony
98 102 Gdynia VII Krzysztof Pac OSW MW zgłoszony / opłacony
99 64 Eryk III Roman Paszke Gdańsk zgłoszony / opłacony
100 79 Nautica V Jan Dobrogowski YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
101 40 Elan III Katarzyna Machel Gdynia zgłoszony / opłacony
102 65 Eagle 20 IV Seweryn Krajewski SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony
103 66 Nacra Inter 20 IV Jakub Sobala UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
104 41 Startelekom – Roca III Piotr Tarnacki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
105 104 Hobie Tiger IV Wojciech Bendyk UKS Navigo Sopot zgłoszony
106 105 Uncle Sam V Adrian Serdyński YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
107 106 Ina I Mieczysław Struk SM Europe zgłoszony
108 107 Wektor II Maciej Koziorowski 4winds zgłoszony / opłacony
109 109 Tanasha II Adam Liszkiewicz Gdynia zgłoszony / opłacony
110 110 Catchup IV Filip Wójcikiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
111 112 1 IV Adam Kowalkowski Gdynia zgłoszony / opłacony
112 113 Chwostek III Edward Gajdamowicz Gdynia zgłoszony / opłacony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top