Lista startowa 63 BWZG « Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

Lista startowa 63 BWZG

Podział na grupy:

I – jachty o długości ponad 12 m,

II – jachty o długości ponad 9 m do 12 m,

III- jachty o długości do 9 m,

IV – jachty wielokadłubowe,

V – jachty mieczowe, jednokadłubowe

VI – inne jednostki napędzane wiatrem (do 4 m długości kadłuba)

VII – Omega

VIII – Nautica 450

IX – Delphia 40

Klasyfikacja w grupach będzie prowadzona, jeżeli zgłosi się co najmniej 3 jednostki
przynależnych do danej grupy. Organizator może zdecydować się na stworzenie
dodatkowych grup klasyfikacji. Ich ostateczna lista podana zostanie po zakończeniu
zgłoszeń
.

 

Lp Jacht Grupa Skipper Klub Status
1. brak VIII Paweł Nawrocki brak zgłoszony/opłacony
2. Europa V Kacper Wysocki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
3. Kóć Pągun VII Adam Łobodziński niezrzeszony zgłoszony/opłacony
4. Mini Julia V Jerzy Pawlak Geobor Gdańsk zgłoszony/opłacony
5. Karif VII Anna Będziak YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
6. Copernicus I Stanisław Grochowski YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
7. Madena III Mirosław Werbel YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
8. Awentura I Krzysztof Sidorkiewicz brak zgłoszony/opłacony
9. Aquila III Czesław Perlicki YKP Gdynia zgłoszony/opłacony
10. Flater III Leon Godlewski PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
11. aga930 VI Agnieszka Grzymska brak zgłoszony/opłacony
12. Zena II II Marek Marcinkowski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
13. Elessar II Marek Turkowski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
14. Władysławowo IX Tomasz Golecki Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej zgłoszony/opłacony
15. Dobosz III Maciej Pietkiewicz YK MW Kotwica zgłoszony/opłacony
16. Tornado IV Ewa Górska UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
17. Omega VII Mariusz Śliwiński YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
18. Kajt VI Krzysztof Walczak AZS WSG MOS Żnin zgłoszony/opłacony
19. Bracuru VI Maks Żakowski Kite Mielno zgłoszony
20. Tinkara II Jerzy Łoboda niezrzeszony zgłoszony/opłacony
21. Endorphine II Robert Niewiński niezrzeszony zgłoszony/opłacony
22. Polled 2 II Jacek Chabowski YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony/opłacony
23. Purga II Łukasz Knurek YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
24. Piorun 3 III Dominik Kacprzak YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony/opłacony
25. Pozytywny III Sławomir Tomczyński brak zgłoszony/opłacony
26. Narwal Sails V Bartosz Makała YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
27. Meluzyna III Michał Kaczorowski Trójmiasto.pl zgłoszony/opłacony
28. Bahia V Dariusz Kostuch KKŻ Dulka Chmielno zgłoszony/opłacony
29. Biram II Michał Peterlejtner niezrzeszony zgłoszony/opłacony
30. Atsea I II Mirosław Trenka niezrzeszony zgłoszony/opłacony
31. Quantum of Solace II Wojciech Musiał niezrzeszony zgłoszony/opłacony
32. Mistral III III Adam Woźniak YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
33. Orkan II Leon Hinz YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
34. F 18 IV Michał Surowiec UKS Navigo Sopot zgłoszony
35. North Cape II Rafał Wasielewski Puck zgłoszony
36. brak VI Piotr Lenckowski SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony/opłacony
37. Green Hornet VI Błażej Ożóg SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony
38. Scamp I Witold Karalow brak zgłoszony/opłacony
39. Arka Gdynia VI Andrzej Kaczmarek Arka Gdynia zgłoszony
40. Katharsis I Jacek Marchlewski 0 zgłoszony/opłacony
41. Czerwony Październik VI Arkadiusz Kusalewicz brak zgłoszony/opłacony
42. Passat II Grzegorz Włodarczyk YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
43. Quick Livener II Jacek Zieliński Polski Klub Morski Gdańsk zgłoszony/opłacony
44. Flamenko III Krzysztof Głogowski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
45. Konsal II Ryszard Drzymalski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
46. Diament III Paweł Hryniewicz JK im. Conrada zgłoszony/opłacony
47. Oktant III Piotr Bekier Akademia Marynarki Wojennej Gdynia zgłoszony/opłacony
48. Seiche IX Remigiusz Montwiłł niezrzeszony zgłoszony/opłacony
49. Fujimo I Mariusz Kowalski PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
50. Euro Shipping V Krzysztof Mariański brak zgłoszony/opłacony
51. Oiler.pl I Robert Kresło 10BFT zgłoszony/opłacony
52. Ocean Sails III Stanisław Sawko UKS Wiking Kamienica Królewska zgłoszony/opłacony
53. Nautica 450 VIII Michał Kołodziej niezrzeszony zgłoszony
54. Czarny Bonawentura III Jan Kłosowski AKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
55. Portowiec Gdański II I Sławomir Starszak PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
56. Nautica 450 VIII Krzysztof Pietrukiewicz niezrzeszony zgłoszony/opłacony
57. ProData VIII Witold Małecki ProData Sailing Team zgłoszony/opłacony
58. Nacra 17 IV Piotr Więckiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
59. Nacra Infusion IV Darek Grzegorzek UKS Navigo Sopot zgłoszony
60. Pallas III Jan Piernikarczyk JKM Gryf zgłoszony/opłacony
61. Wareg III Ewa Selke PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
62. Orion I Zbigniew Witbrot JKM Gryf zgłoszony/opłacony
63. Kaper Gdyński III Bogusław Brzuchalski JKM Gryf zgłoszony/opłacony
64. Rastaban III Tomasz Dworakowski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
65. Filmar IV I Stanisław Filipiak niezrzeszony zgłoszony/opłacony
66. Vataha III Paweł Wilkowski YKP Gdynia zgłoszony/opłacony
67. Andromeda II Zbigniew Kajtoch JKM Gryf zgłoszony/opłacony
68. Zefirek III Rafał Milarczyk JKM Gryf zgłoszony/opłacony
69. Task II Dariusz Klimowicz brak zgłoszony/opłacony
70. Procad VII Tomasz Micewicz YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony
71. Tabaluga II Jerzy Kulpa brak zgłoszony/opłacony
72. Oceanna II Zenon Jankowski JKM Gryf zgłoszony/opłacony
73. Wars I Kazimierz Domalewski WMOZŻ Warszawa zgłoszony/opłacony
74. Tornado II I Maciej Białowąs Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej zgłoszony/opłacony
75. Exploder IV Jacek Noetzel UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
76. Portowiec Gdański III II Bogdan Wątrowicz PKM Gdańsk zgłoszony
77. Grawer Group V Przemysław Zagórski YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
78. Nautica 450 VIII Judyta Mrózek Gliszczyńska YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
79. Exploder 20 IV Wojciech Kaliski UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
80. Admirał Dickman IX Sławomir Kuźmicki Akademia Marynarki Wojennej Gdynia zgłoszony/opłacony
81. Nacra Infusion IV Piotr Baryżewski UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
82. Stoczniowiec 80 III Jacek Gnyszka YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony/opłacony
83. Formuła Winsurfing VI Michał Kalębka SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony/opłacony
84. Oiler III III Daniel Puchalski 10BFT zgłoszony/opłacony
85. Interfood I Paweł Wysocki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
86. Tryglaw I Jarosław Dawid YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
87. RS:X VI Łukasz Buderaski SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony/opłacony
88. Aquarella II Mariusz Maćkowiak JK im. Conrada zgłoszony/opłacony
89. Vector Sails Team Gdańsk VII Kamil Ortyl Vector Sails zgłoszony/opłacony
90. Epoka II Marek Zwierz Seglervereinigung Kiel (SVK) zgłoszony/opłacony
91. Sail Service II Marcin Matla Sail Service Racing zgłoszony/opłacony
92. brak IV Stefan Schleifer UKS Navigo Sopot zgłoszony
93. Gdańsk IX Maciej Polański Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej zgłoszony/opłacony
94. Vihuela II Eugeniusz Ginter YK Ustka zgłoszony/opłacony
95. Menuet III Ireneusz Siwek YKP Gdynia zgłoszony/opłacony
96. Kapitan II I Jerzy Brezdeń YK MW Kotwica zgłoszony/opłacony
97. Scheurer G6 IV Marcin Badzio UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
98. Lotis III Bronisław Trzpis YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony/opłacony
99. Tauri II Rafał Wolmański JKM Gryf zgłoszony
100. Nortes III Michał Kniaź YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
101. Parada III Lech Parell brak zgłoszony/opłacony
102. Rafin III Piotr Cłapa PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
103. Sta Maria IV Wiktor Łodyga niezrzeszony zgłoszony
104. Macabeo II Michał Kapa 4winds zgłoszony/opłacony
105. Shag II Tomasz Krawczyński GKM LOK Gdańsk zgłoszony/opłacony
106. Brązowa Atena I Piotr Myśliwiec niezrzeszony zgłoszony/opłacony
107. Błękitny Piotruś VII Krzysztof Małecki brak zgłoszony
108. Lowetek III Anita Wołowska JK im. Conrada zgłoszony/opłacony
109. LauMarlLen V Krzysztof Kulis YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony
110. Procad VII Maciej Chatłas AKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
111. Wiatr I II Henryk Sobierajski GKM LOK Gdańsk zgłoszony/opłacony
112. Elsa III Bartłomiej Gajewski Żeglarska Przygoda zgłoszony/opłacony
113. Twins III Andrzej Mielicki Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia zgłoszony
114. Juna II Henryk Niewadzioł YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
115. Malinowa Mamba V Sylwia Perzewska YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony/opłacony
116. Mipro VII Michał Ruciński AKM Gdańsk zgłoszony
117. Rufel III Maciej Roszkowski PKM Gdańsk zgłoszony/opłacony
118. Atoss II Dawid Byczkowski brak zgłoszony/opłacony
119. Hot Brunette III Piotr Czyż Yacht Klub Jermak zgłoszony/opłacony
120. GoodSpeed II Łukasz Trzciński YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony
121. Hobart I Mirosław Zemke JK im. Conrada zgłoszony/opłacony
122. Exploder F18 IV Łukasz Wroczyński UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
123. Catchup IV Filip Wójcikiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony/opłacony
124. PG Racing II VII Patryk Richter AZS Politechnika Gdańska zgłoszony
125. Nautica 450 VIII Szymon Mirecki KZ Spinaker Wyszków zgłoszony/opłacony
126. Tyglo II Karol Górski MOS Iława zgłoszony
127. Dufour 310 II Paweł Górski MOS Iława zgłoszony
128. Ofo II Krzysztof Fojucik brak zgłoszony
129. Baltica II Jerzy Turzyński JKM Gryf zgłoszony/opłacony
130. Mniuty II IV Adam Kowalkowski niezrzeszony zgłoszony/opłacony
131. Blagodarnost 2 I Sergey Pavlenko Ost-West Yacht Club zgłoszony
132. Delphia Yachts / Pantaenius III Michał Korneszczuk YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
133. Fidelia II Wojciech Wasiukiewicz niezrzeszony zgłoszony/opłacony
134. Eljacht IX Jerzy Jankowski YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony
135. brak IV Kacper Bobowski NCZ Gdańsk zgłoszony/opłacony
136. One&Only II Adam Skomski Dobre Jachty zgłoszony
137. Wanda II Adam Sternal brak zgłoszony
138. Arka EL 2 II Krzysztof Kleniewski YK Krynica Morska zgłoszony
139. 505 V Jarosław Grabowski YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony
140. Musashi I Sławomir Samonek brak zgłoszony
141. Franka I Maciej Gebarowski brak zgłoszony
142. Omega VII Bartosz Gałecki YK ‘Stal’Gdynia zgłoszony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top