Wyniki oficjalne – Klasyfikacja generalna

Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

03.10.2020

 

Mce

Nr_żagl

Nazwisko

Punkty

1

1

42

Maciej Marczewski, Sailing Poland, Sailing Poland, YKP GDYNIA

1,0

1

2

31

Krzysztof Bassak, Nacra 17, POL 386, YKP WARSZAWA

2,0

2

3

3

Witold Karałow, Scamp Three, HGK 2248

3,0

3

4

35

Krzysztof Karwasz, Soliton, POL 63, UKS NAVIGO SOPOT

4,0

4

5

20

Zbigniew Gutkowski, Globe, POL 2, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

5,0

5

6

88

Sławomir Plichta, 505, 8812, YK STAL GDYNIA

6,0

6

7

48

Mariusz Michalski, 505, POL 8483, YK STAL GDYNIA

7,0

7

8

13

Michał Kapa, Forsatio, POL 20941, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

8,0

8

9

38

Andrzej Zieliński, Quanta, POL 16000

9,0

9

10

131

Marcin Makulec, Magic Time

10,0

10

11

52

Marek Wołoszyn, Oiler, POL 14883

11,0

11

12

64

Robert Gwoźdź, Happy Hour, DEN 8, Yachts and Yachting Sailing Cl

12,0

12

13

141

Marcin Styborski, Omega PG Racing III, POL 377, PG Racing, KU AZS Politechnika

13,0

13

14

27

Marek Turkowski, Heljo, POL 20767, 77 RACING

14,0

14

15

54

Michał Krause, Dancing Queen, POL15087, YKP GDYNIA

15,0

15

16

7

Wojciech Miętka, ScampOne, POL 14263

16,0

16

17

99

Łukasz Trzciński, Good Speed, POL 14000

17,0

17

18

45

Kacper Wysocki, Sta Maria, POL 9329, PG Racing Politechnika Gdańska

18,0

18

19

29

Marek Limberger, Marco Polo, POL 20254, J.K. Conrada Gdańsk

19,0

19

20

59

Jerzy Brezdeń, Hadar, POL 1070

20,0

20

21

5

Rafał Sosnowski, Hedda, POL 41000, YACHT CLUB SOPOT

21,0

21

22

90

Maciej Gębarowski, MG ONE, POL 22746

22,0

22

23

74

Jacek Puchniarz, 5, 5, YACHT CLUB SOPOT

23,0

23

24

32

Ireneusz Siwek, Zoltar, POL 5132, YKP GDYNIA

24,0

24

25

80

Igor Szrubkowski, Eljacht, POL 213, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

25,0

25

26

94

Zbigniew Cholewa, JOT, ESP 7000

26,0

26

27

75

Jacek Chabowski, Blue Horizon, POL 10664, Sailing Factory

27,0

27

28

77

Bartosz Makała, Delphia 24, 4

28,0

28

29

87

Marcin Matla, Piłaci z Kałaibów, 6, Code Zero Sailing Club Sopot

29,0

29

30

30

Andrzej Arefiew, Blu Nauta, POL 18394, JUNGA OKŻ Olsztyn

30,0

30

31

34

Zenon Jankowski, Oceanna, POL 4719, JKM Gryf GDYNIA

31,0

31

32

22

Sławomir Łoboda, Tinkara, POL 9855

32,0

32

33

53

Lech Parell, Nec Timide, POL 6418, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

33,0

33

34

2

Zbigniew Skoczylas, Eveline, POL 22015, IYDC – Internation Yacht & Dri

34,0

34

35

78

Zbigniew Rembiewski, Słoni, POL 17303, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

35,0

35

36

44

Michał Skierka, X-Thunder

36,0

36

37

60

Ryszad Drzymalski, Konsal 2, POL 3939

37,0

37

38

58

Kamil Baranowski, Belfer, POL 19500, HT Houseboat

38,0

38

39

67

Karol Górski, Jeziorak Yacht Klub, Jeziorak Yacht Club

39,0

39

40

12

Michał Weselak, 961 Gdańsk, POL 961, Michal Weselak Racing

40,0

40

41

91

Jan Piekarniczak, PorFavor, POL 7006, JKM Gryf GDYNIA

41,0

41

42

4

Paweł Wilkowski, Vataha 2, POL 19000, YKP GDYNIA

42,0

42

43

83

Krzysztof Fojucik, OFO, POL 12841, YACHT CLUB SOPOT

43,0

43

44

41

Grzegorz Sowiński, Endorphine, POL 8717

44,0

44

45

93

Maciej Horeczy, Sea Jay, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

45,0

45

46

19

Adam Łobodziński, KÓĆ PĄGUN, POL 1237, YK STAL GDYNIA

46,0

46

47

81

Wojciech Malinowski, Vincero, POL 21830

47,0

47

48

16

Włodzimierz Graczyk, Kokonik, POL 15246, AKM Gdańsk

48,0

48

49

68

Anna Majewska, Polled 2, POL 12262, Sailing Factory

49,0

49

50

14

Czesław Perlicki, Aquila, POL 314

50,0

50

51

55

Marcin Kęsik, Andromeda, PZ 84

51,0

51

52

97

Krzysztof Stremlau, Aquavirgo, 16321

52,0

52

53

17

Łukasz Wasielewski, Arietis, POL 2203

53,0

53

54

95

Jarosław Damaske, Bonyś, Klub Sportowy Zatoka Puck

54,0

54

55

63

Remigiusz Montwiłł, First Wind, POL 0003M, Yacht Club Gdańsk

55,0

55

56

25

Leon Hinc, Purga, POL 6536, YK STAL GDYNIA

56,0

56

57

96

Sławomir Tomczyński, Dar Pucka, PZ 2204, Klub Sportowy Zatoka Puck

57,0

57

58

46

Marek Kurant, Brązowa Atena, YK STAL GDYNIA

58,0

58

59

79

Antonina Marciniak, 2020, 113, Jacht Klub Morski Roda w Gdyni

59,0

59

60

1

Stanisław Grochowski, Copernicus, PZ 30, YK STAL GDYNIA

60,0

60

61

76

Damian Pietruszewski, Tyglo, Jeziorak Yacht Club

61,0

61

62

103

Grzegorz Pulkowski, Mist, J.K. Conrada Gdańsk

62,0

62

63

100

Maciej Bujny, Zita B, HYK Wodnik

63,0

63

64

101

Grzegorz Falkowski, Pomona, SWE 772

64,0

64

65

56

Jarosław Goliński, Belfer II, POL

65,0

65

66

23

Bartłomiej Gałecki, Tintamarre, POL 33834, YK STAL GDYNIA

66,0

66

67

18

Tomasz Piekarz, Layback, POL 19127

67,0

67

68

61

Michał Brudnicki, Amaris, POL 6918, JKM Neptun GDAŃSK

68,0

68

69

40

Bartosz Zakrzewski, Alkione, POL 21204

69,0

69

70

62

Jerzy Turzyński, Baltica, PZ 1489

70,0

70

71

66

Stanisław Liszka, Mirabooka, POL 13467, JK PÓŁNOCNY GDAŃSK

71,0

71

72

132

Maciej Krupa, Major, POL 5194, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

72,0

72

73

139

Andrzej Mielicki, Allie, POL 16592, Jacht Klub Morski Roda w Gdyni

73,0

73

74

51

Robert Studziński, IRS CHALLENGER, POL 15573, IRS SAILING TEAM

74,0

74

75

65

Jacek Selega, Tauri, PZ 309, JKM Gryf GDYNIA

75,0

75

76

57

Henryk Sobierajski, Wiatr 1, POL 989, GKM LOK im.gen. M. Zaruskiego

76,0

76

77

43

Przemysław Dębiński, Rodluvan, SWE 1416, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

77,0

77

78

142

Adam Głogowski, Flamenco

78,0

78

79

71

Robert Wilkowski, Double Scotch

79,0

79

80

50

Krzysztof Zygmański, Almak, POL 78, Ośrodek Żeglarki Uniwersytetu

80,0

80

81

137

Paweł Krakowiak, Faworyt, YKP WARSZAWA

81,0

81

82

26

Ireneusz Góreczny, Sarmata II, PZ 2942, JKMW Kotwica GDYNIA

82,0

82

83

37

Michał Chalastra, Deliver, POL 2775, MKŻ ARKA GDYNIA

83,0

83

84

72

Kamil Nowakowski, Solen

84,0

84

85

39

Maciej Ziemba, Janeczka 2, JKM Neptun GDAŃSK

85,0

85

86

21

Tomasz Ceynowa, Cecilie IV, N 3853

86,0

86

87

15

Andrzej Mróz, Enzo Molinari, POL 13020, Sailing Factory

87,0

87

88

84

Aleksandra Emche, Mokotów, POL 849

88,0

88

89

105

Tomasz Pruszyński, Kalea, POL 16122

89,0

89

90

47

Sławomir Starszak, Portowiec Gdański, POL 1112

90,0

90

91

11

Jerzy Pawlak, Mini Julia, GZ 0206, ŻMKS Poznań

91,0

91

92

49

Zbigniew Witbrot, Orion, POL 83, JKM Gryf GDYNIA

92,0

92

93

9

Marcin Panek, 505, POL 8665

117,0

dns

93

33

Adam Kowalkowski, Mniuty 2, POL 5888, YKP GDYNIA

117,0

dnf

93

36

Marek Gałkiewicz, Nieustraszony Krwawy Mściciel, POL 4524, YK STAL GDYNIA

117,0

ret

93

70

Przemysław Rzepecki, JJ, POL 17804, Gdyńska Akademia Żeglarska

117,0

dnf

93

73

Adrianna Reszka, Caro II, PZ 260, JKMW Kotwica GDYNIA

117,0

dnf

93

82

Krzysztof Kupczyk, Viko S 21 DEMOS

117,0

dnf

93

85

Mieczysłąw Trzpis, Zorba, POL 1254, JACHT CLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ

117,0

dnf

93

89

Jacek Noetzel, Exploder Navigo, AUS 088, UKS NAVIGO SOPOT

117,0

dnf

93

92

Zuzanna Stępińska, Archimedes, POL 4560, JKM Gryf GDYNIA

117,0

dnf

93

134

Roman Zaborowski, Wda, POL 1793, J.K. Conrada Gdańsk

117,0

dns

93

135

Szymon Kuczyński, 2020, 111, Jacht Klub Morski Roda w Gdyni

117,0

dnf

93

136

Michał Strusiński, 505, 8416, MOS 2 WARSZAWA

117,0

dnf

93

6

Seweryn Krajewski, POL 71, Stowarzyszenie Port Mechelinki

117,0

dnc

93

8

Grzegorz Włodarczyk, Ma belle

117,0

dnc

93

10

Przemysław Zagórski, 505 WhiteWoodTeam, POL 9132

117,0

dnc

93

24

Radosław Cierpiał, Kleib, B/one, Anwil Włocławek

117,0

dnc

93

28

Andrzej Mańczak, Chwostek, NA, Szkoła Żeglarstwa JUNGA

117,0

dnc

93

69

Maciej Kotarski, Atlanta 1996, POL 11055, YACHT CLUB SOPOT

117,0

dnc

93

86

Paweł Gabriel, 2020, 106

117,0

dnc

93

98

Tomasz Ładyko, Odyssey, POL 19679

117,0

dnc

93

102

Jakub Gąsiorowski, 505, POL 8770, YK STAL GDYNIA

117,0

dnc

93

104

Wojciech Cichowski, Anna Maria, POL 145, YACHT CLUB SOPOT

117,0

dnc

93

133

Michał Korneszczuk, Pantaenius Ubezpieczenia Jacht, POL 4497, Yacht Club Gdańsk

117,0

dnc

93

138

Paweł Wałecki, Moth, 4511, AZS POZNAŃ

117,0

dnc