Klasyfikacja Generalna 67 BWZG

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH GRUP DOSTĘPNE POD KLASYFIKACJĄ GENERALNĄ
Wyniki BWZG

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1
1 59 JACEK NOETZEL, EXPLODER, POL 31 1,0 1
2 78 MICHAL KORNESZCZUK, PEPPA 2 / NAUTOS / PANTAENIUS, POL 111 2,0 2
3 90 MICHAŁ DOMAŃSKI, MACH2, POL 3842 3,0 3
4 3 TYMOTEUSZ BENDYK, BOŻENKA, POL 442 4,0 4
5 52 PIOTR TARNACKI, ROCA 77RACING, POL 77 5,0 5
6 87 JAKUB SUROWIEC, ALMAR, POL 443 6,0 6
7 94 PIOTR BARYŻEWSKI, EXPLODER AD3, POL 15 7,0 7
8 64 SEWERYN KRAJEWSKI, SEWO, POL 71 8,0 8
9 13 KRZYSZTOF BASSAK, F-18 SKORPION, POL 4 9,0 9
10 43 JAKUB SOBALA, BERNER, POL 18 10,0 10
11 57 ZBIGNIEW GUTKOWSKI, GLOBE, POL 2 11,0 11
12 10 KACPER WYSOCKI, A-CAT, POL 32 12,0 12
13 82 ARTUR SKRZYSZOWSKI, SELMA RACING, POL 18855 13,0 13
14 15 WITOLD KARALOW, SCAMP 27, POL 19018 14,0 14
15 58 TOMASZ JEŻAK, FALCON, 9409 15,0 15
16 23 TOMASZ KOSOBUCKI, FUJIMO, USA 5412 16,0 16
17 68 KRZYSZTOF JAKUB KARWASZ, SOLITON, 63 17,0 17
18 41 MAREK WOŁOSZYN, OILER.PL, POL 14833 18,0 18
19 16 KAROL GÓRSKI, PORFAVOR 19,0 19
20 74 JERZY BREZDEŃ, HADAR, POL 1070 20,0 20
21 75 MICHAŁ ŚLIWA, BARAKAM, POL 19419 21,0 21
22 76 ŁUKASZ TRZCIŃSKI, PGO GOODSPEED, POL 14000 22,0 22
23 73 PIOTR FALK, BLUESINA, POL 912 23,0 23
24 65 ROBERT GWÓŹDŹ, SMOKE, NED 111 24,0 24
25 93 MACIEJ POLANSKI, NAUTICUS, 1110 25,0 25
26 38 JERZY JANKOWSKI, ELJACHT, POL 213 26,0 26
27 105 KAMIL ORTYL, VBW, POL 240 27,0 27
28 36 ROBERT NIEWIŃŚKI, ENDORPHINE, POL8717 28,0 28
29 81 MARCIN STYBORSKI, PG RACING II, POL 177 29,0 29
30 8 STANISŁAW SAWKO, OCEAN SAILS, POL 7722 30,0 30
31 28 MARCIN PANEK, POL 8665 31,0 31
32 22 RADOSŁAW CIERPIAŁ, SALAMANDER, B/One 32,0 32
33 56 IRENEUSZ SIWEK, ZOLTAR, POL 5132 33,0 33
34 47 RYSZARD DRZYMALSKI, KONSAL 2, POL 3939 34,0 34
35 40 WIKTOR ŁODYGA, STA MARIA, POL 9329 35,0 35
36 80 MARIUSZ KOŁAKOWSKI, POL 175 36,0 36
37 11 JERZY ŁOBODA, TINKARA, POL 9855 37,0 37
38 53 LECH PARELL, NEC TIMIDE, POL 6418 38,0 38
39 77 ANDRZEJ ZIELIŃSKI, QUANTA, POL 16000 39,0 39
40 62 JAKUB GĄSIOROWSKI, ALMARINA, POL 8770 40,0 40
41 21 KRYSTIAN SZYPKA, HALLELUJAH, POL 9590 41,0 41
42 34 ZBIGNIEW CHOLEWA, JARICHO, GBR 5278 42,0 42
43 51 JOANNA DEC-GALUK, ROCA POLSKA, POL 77 43,0 43
44 50 KRZYSZTOF MARIAŃSKI, EURO SHIPPING, POL 333 44,0 44
45 29 TOMASZ KONNAK, CZARODZIEJKA, POL 9658 45,0 45
46 107 ARTUR SYKSON, FAWORYT 46,0 46
47 4 CZESŁAW PERLICKI, AQUILA, POL 314 47,0 47
48 85 ZBIGNIEW REMBIEWSKI, SŁONI, POL 17302 48,0 48
49 27 MACIEJ KAMIŃSKI, SIGMA ACTIVE, POL 50 49,0 49
50 45 DOMINIK KOPCYCH, SIMBA, GBR 5383T 50,0 50
51 33 JAN PIERNIKARCZYK, PALLAS, POL 929 51,0 51
52 48 STANISŁAW BAJERSKI, ZEFIREK, POL 178 52,0 52
53 14 WOJCIECH WASIUKIEWICZ, FIDELIA, POL 10676 53,0 53
54 99 JAROSŁAW GOLIŃSKI, BELFER 54,0 54
55 49 ZBIGNIEW WITBROT, ORION, PZ 83 55,0 55
56 2 ADAM WOŹNIAK, MISTRAL III, POL 882 56,0 56
57 106 WOJCIECH TRZCIONKOWSKI, POLLED2, POL 12262 57,0 57
58 17 ROBERT MAREK STUDZIŃSKI, SAILFISHER, 101 58,0 58
59 97 ADAM WIRA, ELEKTRA, POL 15910 59,0 59
60 101 ADAM GŁOGOWSKI, OSKAREK 60,0 60
61 91 MARCIN WROŃSKI, FIDOO, POL 16768 61,0 61
62 30 ZBIGNIEW KAJTOCH, ANDROMEDA, PZ 84 62,0 62
63 31 STANISŁAW LISZKA, MIRRABOOKA, 13467 63,0 63
64 79 ANDRZEJ MAŃCZAK, SMART LASER, POL 220 64,0 64
65 26 JACEK MOSAKOWSKI, FILO, B31 65,0 65
66 86 KRZYSZTOF STREMLAU, AQUAVIRGO, 16321 66,0 66
67 7 ADAM KOWALKOWSKI, MNIUTY 2, 5888 67,0 67
68 25 JERZY TURZYŃSKI, ALBATROS, POL 2410 68,0 68
69 95 MACIEJ KRAWCYŃSKI, SAG, 2172 69,0 69
70 55 LEON HINZ, PURGA, POL 6536 70,0 70
71 35 WIESŁAW WOŁOWSKI, SAFI, POL 15885 71,0 71
72 54 WŁODZIMIERZ GRACZYK, KOKONIK, POL 15246 72,0 72
73 104 PRZEMYSŁAW RODZIEWICZ, TURKUS, PZ 811 73,0 73
74 19 MAŁGORZATA PODWYSOCKA, LOBUŚ, POL 4767 74,0 74
75 63 MICHAŁ PETERLEJTNER, BIRAM 75,0 75
76 37 ALEKSANDER SKIBICKI, ODYSSEI, POL 5714 76,0 76
77 96 PRZEMYSŁAW CHLEBOWSKI, BIOTANIQE 77,0 77
78 66 MICHAŁ KAPA, MATEŃKA, PZ 1684 78,0 78
79 84 MIROSŁAW HERSZKOWICZ, PORTOWIEC GDAŃSKI II, POL 1122 79,0 79
80 32 ANDRZEJ MIELICKI, S/Y ALMAK, POL 76 80,0 80
81 102 JAROSŁAW SZYMAŃSKI, TRIMIX, POL 28042 81,0 81
82 100 STANISŁAW PIOSIK, HANGOVER, POL 15989 82,0 82
83 67 LEOPOLD NASKRĘT, ALLIE, POL 16592 83,0 83
84 5 PIOTR LESIAK, STELLA MARIS, POL 4300 84,0 84
85 24 MICHAŁ BRUDNICKI, AMARIS, POL 6918 85,0 85
86 89 RAFAŁ WRZOCHOL, SANTA PASTA, V* 86,0 86
87 69 RAFAŁ KLEPACZ, DELPHIA III, 9794 87,0 87
88 9 JERZY PAWLAK, MINIA JULIA 88,0 88
89 1 STANISŁAW GROCHOWSKI, COPERNICUS, PZ 30 89,0 89
90 42 MAREK ŚLUSARSKI, PANACEE, POL 10617 90,0 90
91 12 JERZY KULPA, TABALUGA, POL 1059 91,0 91
92 72 HONORATA WĄSOWICZ, ISFUGLEN, POL 9615 92,0 92
93 44 BOGUSŁAW BRZUCHALSKI, KAPER GDYŃSKI, POL 11650 93,0 93
94 60 MAREK RISSMANN, VIC, POL 1176 94,0 94
95 39 HENRYK SOBIERAJSKI, WIATR 1, PZ 989 95,0 95
96 92 BARTOSZ ZAKRZEWSKI, VERTIGO 96,0 96
97 71 WOJCIECH CHMIELECKI, ALF 97,0 97
98 46 PAWEŁ MEISSNER, TJORVEN 98,0 98
99 20 ANDRZEJ KALARUS, ELAN E1, POL 99,0 99
100 18 ADAM LOBODZINSKI, KUĆ PĄGUN, POL 1237 108,0 dnf
100 70 ADA OSIŃSKA, ALBATROS 4,30 108,0 dnf
100 83 SERGEY PAWLENKO, BLAGODARNOST 2, RUS 5545 108,0 dnf
100 103 ADAM KRZYZYKOWSKI, BOSUN, 1108 108,0 dnf
100 6 MACIEJ KRZESIŃSKI, OCEAN 650, POL 790 108,0 dnc
100 61 EMANUELA BARTKOWIAK, POL 8656 108,0 dnc
100 88 KRZYSZTOF KLENIEWSKI, ARKA-EL II, POL 3004 108,0 dnc
100 98 MARCIN BADZIO, A-CAT, 11 108,0 dnc

 

Grupa I
Grupa II
Grupa III
Grupa IV
Grupa V

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top