Wyniki oficjalne

Results BWZG

No Sailno Name Points 1
1 7 Sergey Pavlenko, RUS 5545, YK Stoczni Gdańskiej
Blagodarnost’2
1,0 1
2 73 Wojciech Kaliski, POL 1, Sopot
Exploder 20
2,0 2
3 72 Łukasz Wroczyński, POL 33, UKS Navigo Sopot
Exploder F18
3,0 3
4 65 Seweryn Krajewski, POL 6, SKŻ Ergo Hestia Sopot
Eagle 20
4,0 4
5 33 Eugeniusz Ginter, POL 2180, YK Ustka
Vihuela
5,0 5
6 71 Michał Surowiec, POL 528, UKS Navigo Sopot
Exploder F18
6,0 6
7 66 Jakub Sobala, 355, UKS Navigo Sopot
Nacra Inter 20
7,0 7
8 93 Stanisław Sawko, POL 7722, UKS Wiking Kamienica Królewska
Ocean Sails
8,0 8
9 69 Jacek Noetzel, POL 1, UKS Navigo Sopot 9,0 9
10 95 Łukasz Wosiński, Elite Sails Academy
d24
10,0 10
11 64 Roman Paszke, Gdańsk
Eryk
11,0 11
12 104 Wojciech Bendyk, POL 716, UKS Navigo Sopot
Hobie Tiger
12,0 12
13 35 Andrzej Zieliński, POL 6557, JK im. Conrada
Aquarella
13,0 13
14 41 Piotr Tarnacki, POL 11, YK „Stal” Gdynia
Startelekom – Roca
14,0 14
15 110 Filip Wójcikiewicz, POL 6725, UKS Navigo Sopot
Catchup
15,0 15
16 76 Marcin Majchrzak, USA 528, UKS Navigo Sopot
Nacra F18
16,0 16
17 8 Maciej Gnatowski, POL 14263, Gdańsk
Scamp One
17,0 17
18 112 Adam Kowalkowski, Gdynia
1
18,0 18
19 77 Tomasz Kaczmar, POL 5888, Gdańsk
RM
19,0 19
20 84 Mateusz Kominek, 428, YK „Stal” Gdynia
RS400
20,0 20
21 68 Ewa Górska, POL 21, UKS Navigo Sopot
A cat
21,0 21
22 74 Andrzej Więckiewicz, POL 145, UKS Navigo Sopot
Nacra 17
22,0 22
23 53 Andrzej Mielicki, POL 38, Ośrodek Żeglarski Akademii Mor
Twins
23,0 23
24 36 Wojciech Wróblewski, Sopot
Diamant 3000 Energa
24,0 24
25 80 Marcin Matla, POL 8416, YK „Stal” Gdynia
Code Zero
25,0 25
26 45 Paweł Hryniewicz, POL 33, JK im. Conrada
Diament
26,0 26
27 85 Krzysztof Mariański, POL 333, Gdynia
Euro Shipping
27,0 27
28 105 Adrian Serdyński, POL 2112, YK „Stal” Gdynia
Uncle Sam
28,0 28
29 23 Sławomir Łoboda, PZ 9855, niezrzeszony
Tinkara
29,0 29
30 1 Zbigniew Skoczylas, USA 56055, YKP Gdynia
Falcon
30,0 30
31 3 Jerzy Brezdeń, POL 1110, YK MW Kotwica
Nauticus
31,0 31
32 61 Jan Piernikarczyk, POL 929, JKM Gryf
Pallas
32,0 32
33 91 Ada Osińska, Warszawa
Albatros
33,0 33
34 46 Maria Kurant, POL 1278, YK MW Kotwica
Dobosz
34,0 34
35 100 Ireneusz Kamiński, POL 8771, Akademia Marynarki Wojennej Gd
Admirał Dickman
35,0 35
36 101 Jerzy Jankowski, POL 213, YK Stoczni Gdańskiej
Eljacht
36,0 36
37 70 Wiktor Łodyga, POL 9329, Szczecin
Sta Maria
37,0 37
38 30 Paweł Wilkowski, POL 13347, YKP Gdynia
Vataha
38,0 38
39 99 Remigiusz Montwiłł, POL 6848, niezrzeszony
Seiche
39,0 39
40 81 Michał Dominiak, POL 32, Korsarska Flota Północ
Dzidziok
40,0 40
41 88 Mateusz Kruczyński, 4, Opti CWM Gdynia 41,0 41
42 11 Manfred Kerner, Bremen
Vanessa
42,0 42
43 2 Tadeusz Bierć, PZ 91, YKP Gdynia
Kneź
43,0 43
44 83 Kacper Wysocki, POL 32, YK „Stal” Gdynia
Europa
44,0 44
45 50 Rafał Milczarczyk, PZ 178, JKM Gryf
Zefirek
45,0 45
46 58 Adam Woźniak, POL 882, YK „Stal” Gdynia
Mistral III
46,0 46
47 28 Dorota Dajkowska, Gdynia
Baltica Yachts I
47,0 47
48 79 Jan Dobrogowski, POL 45, YK „Stal” Gdynia
Nautica
48,0 48
49 21 Stanisław Liszka, POL 13467, Gdańsk
Mirrabooka
49,0 49
50 113 Edward Gajdamowicz, niezrzeszony
Chwostek
50,0 50
51 4 Andrzej Szklarski, POL 4698, Ośrodek Żeglarski Akademii Mor
Nest
51,0 51
52 52 Jarosław Zulewski, Gdańsk
Anteus
52,0 52
53 89 Marek Budzisz, POL 42, Korsarska Flota Północ
Korsarz
53,0 53
54 9 Zbigniew Witbrot, PZ 83, JKM Gryf
Orion
54,0 54
55 47 Łukasz Kotkowicz, YK „Stal” Gdynia
Nortes
55,0 55
56 19 Wojciech Wasiukiewicz, NCŻ
Fidelia
56,0 56
57 57 Wiesław Wołowski, DAN 299, JK im. Conrada
Safi
57,0 57
58 92 Anna Będziak, 11, YK „Stal” Gdynia
Karif
58,0 58
59 94 Adam Łobodziński, POL 1237, YK „Stal” Gdynia
Kóć Pągun
59,0 59
60 37 Tomasz Barałkiewicz, Poznań
Momo
60,0 60
61 39 Michał Peterlejtner, Gdańsk
Biram
61,0 61
62 87 Anna Jaskowska, POL 40, Korsarska Flota Północ
Marshmallow
62,0 62
63 32 Kuba Niewiński, POL 11211, Gdańsk
Endorphine
63,0 63
64 38 Rafał Wolmański, PZ 309, JKM Gryf
Tauri
64,0 64
65 26 Zbigniew Kajtoch, PZ 84, JKM Gryf
Andromeda
65,0 65
66 13 Adam Naumowicz, POL 6536, YK „Stal” Gdynia
Purga
66,0 66
67 59 Maciej Pietkiewicz, PZ 811, YK MW Kotwica
Turkus
67,0 67
68 98 Mirosław Herszkowicz, PZ 193, PKM Gdańsk
Portowiec Gdański II
68,0 68
69 42 Mieczysław Trzpis, POL 2177, YK Stoczni Gdańskiej
Lotis
69,0 69
70 5 Paweł Wysocki, YK „Stal” Gdynia
Interfood
70,0 70
71 6 Karol Górski, MOS Iława
Lady Valda
113,0 dnf
71 10 Maciej Gebarowski, Gdynia
Franka
113,0 dnf
71 12 Mateusz Kusznierewicz, POL 11055, Gdańsk
Złota Atlanta
113,0 dnf
71 106 Mieczysław Struk, SM Europe
Ina
113,0 dnf
71 14 Roman Szemrowicz, Elbląg
Sundari
113,0 dnf
71 15 Leon Hinz, PZ 47, YK „Stal” Gdynia
Orkan
113,0 dnf
71 16 Dariusz Klimowicz, POL 10566, Gdańsk
Task
113,0 dnf
71 17 Dariusz Borowiak, Gdańsk
Reset
113,0 dnf
71 18 Krzysztof Kleniewski, POL 3004, YK Krynica Morska
Arka EL II
113,0 dnf
71 20 Piotr Sobczak, PZ 2942, YK MW Kotwica
Sarmata II
113,0 dnf
71 22 Edward Mroziński, YKP Gdynia
Cassubia
113,0 dnf
71 24 Leopold Naskręt, S 816, JK Morski Roda
Allie
113,0 dnf
71 25 Jerzy Kulpa, POL 1059, Gdańsk
Tabaluga
113,0 dnf
71 27 Tomasz Ossowicki, POL 15235, Puck
Atosso
113,0 dnf
71 29 Włodzimierz Graczyk, POL 15246, AKM Gdańsk
Kokonik
113,0 dnf
71 31 Piotr Lesiak, POL 4300, YK „Stal” Gdynia
Stella Maris
113,0 dnf
71 34 Henryk Sobierajski, POL 989, GKM LOK Gdańsk
Wiatr I
113,0 dnf
71 107 Maciej Koziorowski, 4winds
Wektor
113,0 dnf
71 109 Adam Liszkiewicz, POL 10177, Gdynia
Tanasha
113,0 dnf
71 40 Katarzyna Machel, Gdynia
Elan
113,0 dnf
71 43 Maciej Krzesiński, YKP Gdynia
Mary Lou
113,0 dnf
71 44 Michał Kaczorowski, Gdańsk
Meluzyna
113,0 dnf
71 48 Roman Zaborowski, POL 481, JK im. Conrada
Wodan
113,0 dnf
71 49 Jacek Kosiński, POL 12938, Szkoła pod żaglami POZYTYWNYCH
Pozytywny
113,0 dnf
71 51 Piotr Cłapa, POL 2345, PKM Gdańsk
Rafin
113,0 dnf
71 54 Mirosław Werbel, POL 6354, YK „Stal” Gdynia
Madena
113,0 dnf
71 55 Bogusław Brzuchalski, POL 11650, JKM Gryf
Kaper Gdyński
113,0 dnf
71 56 Robert Jacek Moritz, UKS FIR
Amsterdam
113,0 dnf
71 60 Paweł Bajerski, POL 3343, JKM Gryf
Umi
113,0 dnf
71 62 Marek Demps, POL 340, Gdańsk
Kuselwind
113,0 dnf
71 63 Michał Krefta, PZ 907, YKP Gdynia
Bonza
113,0 dnf
71 67 Marcin Stiburski, Baltic-Proa
Jabadabadu
113,0 dnf
71 75 Piotr Baryżewski, POL 888, UKS Navigo Sopot
F18 Nacra Infusion
113,0 dnf
71 78 Filip Walczak, POL 44, Yacht Club Rybnik
Garmin
113,0 dnf
71 111 Tadeusz Niesiobędzki, UKS Zefir
Zeeko
113,0 dnf
71 82 Jerzy Pawlak, Geobor Gdańsk
Minia Julia
113,0 dnf
71 86 Adam Ramczyk, Gdańsk
Olimpia
113,0 dnf
71 90 Piotr Czerwionke, D 33MC, Gdynia
Jurata
113,0 dnf
71 96 Bogdan Gnatowski, Gdynia
Mokotów
113,0 dnf
71 97 Stanisław Grochowski, PZ 30, YK „Stal” Gdynia
Copernicus
113,0 dnf
71 102 Krzysztof Pac, POL 8101, OSW MW
Gdynia
113,0 dnf
71 103 Michał Kalębka, POL 661, SKŻ Ergo Hestia Sopot
Formuła Winsurfing
113,0 dnf

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top