Wyniki klasyfikacja generalna

Wyniki BWZG
 

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1
1 65 Dariusz Grzegorzek, ZIELONE STUDIO, POL 1232, UKS NAVIGO Sopot 1,0 1
2 47 Jacek Noetzel, EXPLODER AD3, POL 1, UKS NAVIGO Sopot 2,0 2
3 61 Tymoteusz Bendyk, AD3, POL 15, UKS NAVIGO Sopot 3,0 3
4 10 Michał Surowiec, KATAMARAN, POL 528, Sopot 4,0 4
5 115 Seweryn Krajewski, EAGLE 20, POL6, UKS NAVIGO Sopot 5,0 5
6 13 Sergey Pavlenko, BLAGODARNOST 2, RUS 5545, Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 6,0 6
7 7 Zbigniew Skoczylas, FALCON, USA 97999, Falcon Sailing Team 7,0 7
8 27 Maciej Żarnowski, BRYT SAILS, POL 17, UKS NAVIGO Sopot 8,0 8
9 24 Piotr Tarnacki, ROCA-VOLVO, POL 77, YK STAL GDYNIA 9,0 9
10 119 Maciej Górecki, vetro baltimar sailing team 10,0 10
11 80 Mirosław Zemke, HOBART, POL 12218, Gdańsk 11,0 11
12 22 Dorota Dajkowska, OILER.PL, POL 14833, SHEKLE.pl 12,0 12
13 108 Mariusz Kowalski, FUJIMO, DL5412AA, Polski Klub Morski Gdańsk 13,0 13
14 45 Andrzej Wyszyński, JV24, POL 6600, YKP Gdynia 14,0 14
15 112 Wojciech Kaliski, EXPLODER 20, POL 44, UKS NAVIGO Sopot 15,0 15
16 42 Arek Piernicki, POL 71, UKS NAVIGO Sopot 16,0 16
17 25 Marek Słaboń, ROCA POLSKA, POL II, Yacht Klub Stal Gdynia 17,0 17
18 68 Maciej Gnatowski, SCAMP ONE, POL 14263 18,0 18
19 62 Andrzej Więckiewicz, NACRA 17, POL 145, UKS NAVIGO Sopot 19,0 19
20 105 Piotr Kula, OILER 3, GZ 0209 20,0 20
21 84 Daniel Dołęga, DIAMANT 3000, Sail Service 21,0 21
22 58 Ewa Gorska, A CAT, POL 21, UKS NAVIGO Sopot 22,0 22
23 104 Jacek Chabowski, POLLED 2, POL 12262 23,0 23
24 113 Łukasz Trzciński, GOODSPEED, POL 14000, stoczni gdanskiej 24,0 24
25 97 Stanisław Sawko, POL 7722, UKS Wiking Kamienica Królewska 25,0 25
26 66 Przemek Zagórski, 505 BOŻENA, POL 9132, YK STAL GDYNIA 26,0 26
27 100 Marcin Panek, POL 8665, YK STAL GDYNIA 27,0 27
28 88 Wojciech Topolnicki, CATCH’UP 28,0 28
29 30 Czesław Perlicki, AQUILA, POL 314, Gdynia 29,0 29
30 95 Mariusz Michalski, 8483, YK STAL GDYNIA 30,0 30
31 38 Jerzy Brezdeń, KAPITAN II, POL 900, JKMW Kotwica 31,0 31
32 73 Marian Drabiński, LITWINKA 2, POL 16606, MKŻ DAL FROMBORK 32,0 32
33 72 Krzysztof Mariański, EURO SHIPPING, POL 333, YKP Gdynia 33,0 33
34 51 Marek Stańczyk, N FUN YACHTING, MBSW Giżycko 34,0 34
35 71 Dominik Schutta, SMOKE, NED 111, Yachts&Yachting 35,0 35
36 76 Jakub Gąsiorowski, POL 8770, POL 8770, YK STAL GDYNIA 36,0 36
37 67 Sławomir Łoboda, TINKARA, POL 9855, Gdynia 37,0 37
38 120 Krzysztof Karwasz, SOLITON, Navigo Sopot 38,0 38
39 83 Jarosław Nerko, STO.PL, POL 703, UKS Kotwica 39,0 39
40 87 Ada Osińska, ALBATROS, 32, DAS Yacht Center 40,0 40
41 36 Emanuela Bartkowiak, POL 8656, POL 8656, YK STAL GDYNIA 41,0 41
42 56 Jan Springer, ANNA LIDIA, POL 222, Jacht Klub Morski RODA 42,0 42
43 11 Ryszard Drzymalski, KONSAL 2, POL 3939 43,0 43
44 4 Jerzy Jankowski, ELJACHT, POL 213, Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 44,0 44
45 6 Andrzej Mielicki, TWINS, POL 38, Ośrodek Żeglarski Akademii Mor 45,0 45
46 18 Jan Piernikarczyk, PALLAS, POL 929, Gdynia 46,0 46
47 85 Arkadiusz Kwiatkowski, BIRDIE, JKM GRYF Gdynia 47,0 47
48 70 Adam Woźniak, MISTRAL III, POL 882, YK STAL GDYNIA 48,0 48
49 60 Krzysztof Kleniewski, ARKA-EL II, POL 3004, Krynica Morska 49,0 49
50 8 Adam Łobodziński, KUĆ PĄGUN, POL 1237, YK STAL GDYNIA 50,0 50
51 33 Remigiusz Montwiłł, SEICHE, POL 6848 51,0 51
52 78 Marek Turkowski, ELESSAR, POL 12142 52,0 52
53 89 Jacek Zieliński, QUICK LIVENER, POL 10169, PKM 53,0 53
54 79 Wiktor Łodyga, STA. MARIA, POL 9329 54,0 54
55 9 Gałecki Bartłomiej, SIROCCO II, POL 656, YK STAL GDYNIA 55,0 55
56 23 Zbigniew Witbrot, ORION, PZ 83, JKM GRYF Gdynia 56,0 56
57 46 Anna Miller, S/Y DOBOSZ, PZ 1278, JKMW Kotwica 57,0 57
58 29 Włodzimierz Graczyk, KOKONIK, POL 15246, AKM 58,0 58
59 82 Zbigniew Cholewa, JARICHO, GBR 5278, JKM GRYF Gdynia 59,0 59
60 98 Andrzej Kopytko, TRUE DELPHIA, POL 15317, Ocean17 60,0 60
61 34 Marek Borzestowski, BASTET, JKM GRYF Gdynia 61,0 61
62 3 Paweł Wilkowski, VATAHA, POL 13347 62,0 62
63 48 Wojciech Wasiukiewicz, FIDELIA, POL 10676, NCŻ 63,0 63
64 59 Paweł Bajerski, ZEFIREK, POL 178, JKM GRYF Gdynia 64,0 64
65 14 Wiesław Wołowski, SAFI, POL 15885, JK Conrada 65,0 65
66 96 Maciej Polański, WEJHEROWO, 8109, JKMW Kotwica 66,0 66
67 101 Karol Górski, TYGLO, POL 13523, Mos Iława 67,0 67
68 53 Ireneusz Kamiński, ADMIRAŁ DICKMAN, POL 8771, Akademia Marynarki Wojennej 68,0 68
69 37 Maciej Białowąs, TORNADO II, POL 13702, Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego 69,0 69
70 12 Konrad Wójcicki, S/Y ODYSSEI, POL 5714, TKKF LOTOS 70,0 70
71 92 Tomasz Kulas, NORTH CAPE, POL 2203 71,0 71
72 26 Marcin Kęsik, ANDROMEDA, PZ 84, JKM GRYF Gdynia 72,0 72
73 77 Anna Będziak, KARIF, YK STAL GDYNIA 73,0 73
74 31 Tadeusz Bierć, SCORPIO, POL 391, Gdynia 74,0 74
75 102 Jacek Chinc, TRYGŁAW, POL 1551 75,0 75
76 40 Dariusz Kilanowski, PURGA, POL6536, Yacht Klub Stal Gdynia 76,0 76
77 39 Leopold Naskręt, ALLIE, S 816, Gdynia 77,0 77
78 17 Krzysztof Zygmański, NEST, POL 4698, OŻAM 78,0 78
79 52 Sławomir Starszak, PORTOWIEC GDAŃSKI II, PKM 79,0 79
80 20 Michał Peterlejtner, BIRAM 80,0 80
81 55 Aleksander Skibicki, ELAN ATSEA 81,0 81
82 2 Stanisław Grochowski, COPERNICUS, PZ 30, Yacht Klub Stal Gdynia 117,0 dnf
82 49 Monika Żuberek, S/Y ISFUGLEN 117,0 dnf
82 94 Tomasz Rybicki, TORNADO, POL 46 117,0 dnf
82 109 Michał Chacewicz, NEMO, Wodnik 117,0 dnf
82 5 Tomasz Barałkiewicz, MOMO, Poznań 117,0 dnf
82 15 Filip Wójcikieiwcz, LEROLU, Yacht Klub Sopot 117,0 dnf
82 41 Dariusz Borowiak, ANTLIGEN, b-31 809 117,0 dnf
82 43 Jerzy Kulpa, TABALUGA, POL 1059 117,0 dnf
82 50 Rafał Wolmański, TAURI, PZ 309, JKM GRYF Gdynia 117,0 dnf
82 63 Andrzej Zieliński, AQUARELLA, POL 6557, YC im.Conrada 117,0 ocs
82 90 Robert Niewiński, ENDORPHINE, 11211 117,0 dnf
82 91 Leon Hinz, ORKAN, PZ 47, YK STAL GDYNIA 117,0 dnf
82 103 Rafał Skroński, AKADEMIA JACHTINGU VIII, POL 9798, Akademia Jachtingu 117,0 dnf
82 107 Dawid Byczkowski, ATOSSO, POL 15235, Puck 117,0 dnf
82 111 Tomasz Michalski, PASSAT, POL 105, Gdynia 117,0 dnf
82 1 Mirosław Werbel, MADENA, POL 6354, CSW Opty 117,0 dnf
82 16 Anita Wołowska, LOWETEK, POL 1729, JK Conrada 117,0 dnf
82 28 Andrzej Kalarus, BŁĘKITNA 117,0 dnf
82 32 Maciej Krzesiński, MARY LOU, POL 9452, Yacht Klub Polski 117,0 dnf
82 35 Michal Kaczorowski, MELUZYNA, Trojmiasto.pl, Trojmiasto.pl 117,0 dnf
82 64 Jacek Dziekoński, LEADER GDYNIA, Yacht Klub Stal Gdynia 117,0 dnf
82 69 Bogusław Brzuchalski, KAPER GDYŃSKI, POL 11650, JKM GRYF Gdynia 117,0 dnf
82 74 Artur Sarnowski, ZITA, HARCERSKI JACHT KLUB WODNIK 117,0 dnf
82 86 Katarzyna Machel, TRAMONTANE, DE 858 117,0 dnf
82 93 Edward Gajdamowicz, CHWOSTEK, POL 603, Gdynia 117,0 dnf
82 106 Michał Krefta, KREVETKA, 15706, AKADEMIA ŻEGLOWANIA 117,0 dnf
82 116 Roman Zaborowski, WODAN, POL 471, YC im.Conrada 117,0 dnf
82 117 Piotr Cłapa, RAFIN, POL 2345, POLSKI KLUB MORSKI 117,0 dnf
82 118 Maciej Randak, POL 4424 117,0 ocs
82 75 Piotr Baryżewski, NACRA INFUSION, POL 888, UKS NAVIGO Sopot 117,0 dnf
82 21 Roman Borucki, MINIA JULIA, stewa 117,0 dnf
82 54 Robert Rudziński, DUSIBOL.PL, POL 40 117,0 dnf
82 99 Michał Piernicki 117,0 dnf
82 110 Andrzej Borucki, albatros, MKŻ Mikolajki 117,0 dnf
82 114 Piotr Czerwionke 117,0 dnf


ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.024.003
Copyright 1986 – 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top