Wyniki grupa II

Wyniki II
 

Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1
1 84 Daniel Dołęga, DIAMANT 3000, Sail Service 1,0 1
2 104 Jacek Chabowski, POLLED 2, POL 12262 2,0 2
3 113 Łukasz Trzciński, GOODSPEED, POL 14000, stoczni gdanskiej 3,0 3
4 73 Marian Drabiński, LITWINKA 2, POL 16606, MKŻ DAL FROMBORK 4,0 4
5 71 Dominik Schutta, SMOKE, NED 111, Yachts&Yachting 5,0 5
6 67 Sławomir Łoboda, TINKARA, POL 9855, Gdynia 6,0 6
7 4 Jerzy Jankowski, ELJACHT, POL 213, Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 7,0 7
8 85 Arkadiusz Kwiatkowski, BIRDIE, JKM GRYF Gdynia 8,0 8
9 60 Krzysztof Kleniewski, ARKA-EL II, POL 3004, Krynica Morska 9,0 9
10 33 Remigiusz Montwiłł, SEICHE, POL 6848 10,0 10
11 78 Marek Turkowski, ELESSAR, POL 12142 11,0 11
12 89 Jacek Zieliński, QUICK LIVENER, POL 10169, PKM 12,0 12
13 29 Włodzimierz Graczyk, KOKONIK, POL 15246, AKM 13,0 13
14 98 Andrzej Kopytko, TRUE DELPHIA, POL 15317, Ocean17 14,0 14
15 3 Paweł Wilkowski, VATAHA, POL 13347 15,0 15
16 48 Wojciech Wasiukiewicz, FIDELIA, POL 10676, NCŻ 16,0 16
17 101 Karol Górski, TYGLO, POL 13523, Mos Iława 17,0 17
18 53 Ireneusz Kamiński, ADMIRAŁ DICKMAN, POL 8771, Akademia Marynarki Wojennej 18,0 18
19 12 Konrad Wójcicki, S/Y ODYSSEI, POL 5714, TKKF LOTOS 19,0 19
20 26 Marcin Kęsik, ANDROMEDA, PZ 84, JKM GRYF Gdynia 20,0 20
21 31 Tadeusz Bierć, SCORPIO, POL 391, Gdynia 21,0 21
22 40 Dariusz Kilanowski, PURGA, POL6536, Yacht Klub Stal Gdynia 22,0 22
23 39 Leopold Naskręt, ALLIE, S 816, Gdynia 23,0 23
24 20 Michał Peterlejtner, BIRAM 24,0 24
25 5 Tomasz Barałkiewicz, MOMO, Poznań 36,0 dnf
25 15 Filip Wójcikieiwcz, LEROLU, Yacht Klub Sopot 36,0 dnf
25 41 Dariusz Borowiak, ANTLIGEN, b-31 809 36,0 dnf
25 43 Jerzy Kulpa, TABALUGA, POL 1059 36,0 dnf
25 50 Rafał Wolmański, TAURI, PZ 309, JKM GRYF Gdynia 36,0 dnf
25 63 Andrzej Zieliński, AQUARELLA, POL 6557, YC im.Conrada 36,0 ocs
25 90 Robert Niewiński, ENDORPHINE, 11211 36,0 dnf
25 91 Leon Hinz, ORKAN, PZ 47, YK STAL GDYNIA 36,0 dnf
25 103 Rafał Skroński, AKADEMIA JACHTINGU VIII, POL 9798, Akademia Jachtingu 36,0 dnf
25 107 Dawid Byczkowski, ATOSSO, POL 15235, Puck 36,0 dnf
25 111 Tomasz Michalski, PASSAT, POL 105, Gdynia 36,0 dnf


ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.024.003
Copyright 1986 – 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top