Lista Startowa 66 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

LP Jacht Grupa Skiper Klub Opłacony
1 madena III Mirosław
Werbel
GDYNIA TAK
2 Copernicus I Stanisłąw
Grochowski
YK Stal TAK
3 A-cat IV Kacper
Wysocki
YK Stal Gdynia TAK
4 NORTH CAPE III Łulasz
Wasielewski
Osoba prywatna TAK
5 Sail Service Team Diamant 3000 II Daniel
Dołęga
YKP Gdynia TAK
6 ORKAN II Jan
Sowa
YK Stal Gdynia TAK
7 TABALUGA II Jerzy
Kulpa
TAK
8 505 V Emanuela
Bartkowiak
YK Stal Gdynia TAK
9 Endorphine2 I Kuba
Niewiński
niezrzeszony TAK
10 Falcon I Tomasz
Jeżak
Jachtklub Stoczni Gdańskiej TAK
11 S/Y OCEANNA I ZENON
JANKOWSKI
JKM GRYF NIE
12 Nest I Krzysztof
Zygmański
Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej TAK
13 Pallas III Jan
Piernikarczyk
JKM GRYF TAK
14 Elan E1 III Andrzej
Kalarus
TAK
15 Little Johnka III Piotr
Danowski
PDRT.pl TAK
16 antligen II Dariusz
Borowiak
Jacht klub Stoczni Gdańskiej TAK
17 TINKARA II SŁAWOMIR
ŁOBODA
prywatny TAK
18 TJORVEN, POL17983 III Paweł
Meissner
niezrzeszony TAK
19 s/y Chwostek III Marzena
Lesiak
JUNGA TAK
20 MNIUTY 2 Adam
Kowalkowski
TAK
21 s/y Twins III Andrzej
Mielicki
OŻAM Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia TAK
22 Fujimo I Tomek
Kosobucki
Lubelska Grupa Regatowa NIE
23 Blu Nauta II Adam
Liszkiewicz
OKŻ OLsztyn TAK
24 RAFIN III PIOTR
CŁAPA
POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK TAK
25 Cpt. Remek III Aleksander
Skibicki
TAK
26 KÓĆ PĄGUN V ADAM
ŁOBODZIŃSKI
Yacht Klub Stal Gdynia TAK
27 Oiler.pl I Zbigniew
Gutkowski
TAK
28 Scamp One I Maciej
Gnatowski
NIE
29 VATAHA III Paweł
Wilkiowski
YKP Gdynia TAK
30 Turkus III Anna
Miller
JKMW Kotwica TAK
31 ZORBA III Mieczysław
Trzpis
jacht Klub Stoczni Gdańskiej TAK
32 AQUILA III Czesław
Perlicki
YKP Gdynia TAK
33 BIMBA I Maciej
Jamka
TAK
34 Minia Julia V Jerzy
Pawlak
GEO-BOR Gdańsk/ŻMKS Poznań TAK
35 ZOLTAR II Ireneusz
Siwek
YKP Gdynia TAK
36 Wezyr II Tomasz
Kepka
YKP Gdynia TAK
37 Scorpion EXPLODER IV Arkadiusz
Piernicki
UKS Navigo Sopot TAK
38 IV Andrzej
Senkus
UKS NAVIGO SOPOT NIE
39 Andromeda II Marcin
Kęsik
JKM Gryf Gdynia TAK
40 Exploder Katamaran A-class IV Seweryn
Krajewski
UKS NAVIGO NIE
41 VERTIGO III Bartosz
Zakrzewski
TAK
42 NEC TIMIDE II Lech
Parell
Jachtklub Stoczni Gdańskiej TAK
43 A-class POL1 IV Jacek
Noetzel
UKS Navigo Sopot TAK
44 Caravela 950 II Andrzej
Glebow
niezrzeszony TAK
45 Czarodziejka III Tomasz
Konnak
JKM Gryf TAK
46 MISTRAL III III Adam
Woźniak
Yacht klub Stal Gdynia TAK
47 ORION I Zbigniew
Witbrot
JKM GRYF TAK
48 POLLED2 II JACEK
CHABOWSKI
dobrezeglarstwo.pl TAK
49 Alka-Prim IV Mariusz
Pirjanowicz
Baza Mrągowo TAK
50 Mirrabooka II Stanisław
Liszka
Yacht Klub Północny NIE
51 S/Y Purga II Dariusz
Kilanowski
Yacht Klub Stal Gdynia TAK
52 PGO GoodSpeed II Łukasz
Trzciński
Jacht Klub Gdansk NIE
53 Bigger Johnka II Konrad
Smoleń
YKP Gdynia TAK
54 Nacra Infusion IV Piotr
Baryżewski
UKS NAVIGO SOPOT TAK
55 Tauri II Jerzy
Turzyński
JKM Gryf TAK
56 LITWINKA 2 II MARIAN
DRABIŃSKI
MKŻ DAL FROMBORK NIE
57 KONSAL II I ryszard
drzymalski
Puck TAK
58 Portowiec Gdański II I Sławek
Starszak
PKM NIE
59 Hadar I Jerzy
Brezdeń
Jacht Klub Mar.Woj.” Kotwica” TAK
60 Exploder Scorpion F18 IV Tymoteusz
Bendyk
UKS Navigo NIE
61 Gdynia II Krzysztof
Pac
OSZ MW NIE
62 TORNADO II I Maciej
BIAŁOWĄS
OSŻ MW TAK
63 ADMIRAŁ DICKMAN II Sławomir
KUŻMICKI
KS ISKRA TAK
64 Rodluvan II Przemysław
Dębinski
niezrzeszony TAK
65 Flatter Leon
Godlewski
Polski Klub Morski TAK
66 Meluzyna III Michał
Kaczorowski
NIE
67 Ocean Sails V Stanisław
Sawko
UKS Wiking Kamienica Królewska TAK
68 MALAJKA II Piotr
Marjański
NIE
69 Nauticus I Maciej
Górecki
JKMW Kotwica NIE
70 LEGIA I CZESŁAW
RÓŻAŃSKI
JK MW KOTWICA TAK
71 KAPER GDYŃSKI III Bogusław
Brzuchalski
YKM Gryf – Gdynia TAK
72 ROCA POLSKA III MAREK
SŁABOŃ
YKS TAK
73 ROCA – STAWO III RAFAŁ
BECKER
OCYC TAK
74 ROCA IV PIOTR
TARNACKI
YKS – OCYC TAK
75 King Oscar V Adam
Głogowski
YKP Gdynia NIE
76 Aquavirgo II Krzysztof
Stremlau
niezrzeszony NIE
77 eXploder IV Wojciek
Kaliski
NIE
78 Fidelia II Wojciech
Wasiukiewicz
NCŻ NIE
79 WIATR 1 II henryk
sobierajski
GKM.LOK NIE
80 Blagodarnost 2 I Pavlenko
Sergei
NIE
81 eXploder IV Jakub
Surowiec
uks Navigo NIE
82 Sopot I Maciej
Polanski
Kotwica NIE
83 Smoke II Robert
Gwóźdź
Y&Y NIE
84 ALLIE II Roman
Latanowicz
KŻ”Bryza”Konin NIE
85 Szkarb V Adam
Krzyżykowski
PTTK Wdzydze stolik no 5 NIE
86 KRÃCËSZK III Marek
Demps
niezrzeszony TAK
87 Sloni II Zbigniew
Rembiewski
JKSG NIE
88 505 V Jakub
Gąsiorowski
YK Stal Gdynia NIE
89 Exploder F-18 IV Łukasz
Wroczyński
UKS Navigo NIE
90 PIK II II Tomasz
Golecki
JK MW KOTWICA NIE
91 JARICHO III ZBIGNIEW
Cholewa
Gryf NIE
92 Senta Yacht Concierge Ronstan V Michał
Bozacki
nie ma NIE
93 Hyperion II Karol
Błaszczyk
NIE
94 Feeling Krzysztof
Hernacki
NIE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top