Lista startowa 65 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

LP Jacht Grupa Skiper Klub Opłacony
1 MADENA III Mirosław Werbel GDYNIA TAK
2 Copernicus I Stanisław Grochowski Yacht Klub Stal Gdynia TAK
3 VATAHA II Paweł Wilkowski Yacht Klub Polski Gdynia TAK
4 Eljacht II Jerzy Jankowski Jachtklub Stoczni Gdanskiej TAK
5 Momo II Tomasz Barałkiewicz Poznań TAK
6 Twins III Andrzej Mielicki Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej w Gdyni TAK
7 Falcon I Zbigniew Skoczylas Falcon Sailing Team NIE
8 KUĆ PĄGUN V ADAM ŁOBODZIŃSKI YKS GDYNIA TAK
9 Sirocco II IV Gałecki Bartłomiej yk stal TAK
10 Katamaran IV Michał Surowiec Sopot TAK
11 KONSAL 2 I RYSZARD DRZYMALSKI NIEZRZESZONY TAK
12 S/y Odyssei II Konrad Wójcicki TKKF LOTOS TAK
13 Blagodarnost 2 I Sergey Pavlenko Jachtklub Stoczni Gdanskiej TAK
14 SAFI III Wiesław Wołowski JK Conrada TAK
15 Lerolu II Filip Wójcikieiwcz Yacht Klub Sopot TAK
16 LOWETEK III Anita Wołowska JK Conrada TAK
17 Nest I Krzysztof Zygmański OŻAM TAK
18 Pallas III Jan Piernikarczyk Gdynia TAK
19 Czarodziejka III Tomasz Konnak JKM Gryf NIE
20 Biram II Michał Peterlejtner armator prywatny TAK
21 minia julia V Roman Borucki stewa TAK
22 OILER.pl I Dorota Dajkowska SHEKLE.pl TAK
23 ORION I Zbigniew Witbrot JKM GRYF Gdynia TAK
24 ROCA-VOLVO IV piotr tarnacki YK STAL GDYNIA TAK
25 ROCA POLSKA III MAREK SŁABOŃ YACHT KLUB STAL TAK
26 Andromeda II Marcin Kęsik JKM Gryf TAK
27 Bryt Sails IV Maciej Żarnowski Navigo Sopot TAK
28 Błękitna III Kalarus NIE
29 Kokonik II Włodzimierz Graczyk AKM TAK
30 AQUILA III Czesław Perlicki Gdynia TAK
31 Scorpio II Tadeusz Bierć Gdynia TAK
32 Mary Lou III Maciej Krzesiński Yacht Klub Polski TAK
33 SEICHE II Remigiusz Montwiłł niezrzeszony TAK
34 Bastet I Marek Borzestowski Gryf TAK
35 Meluzyna III Michal Kaczorowski Trojmiasto.pl TAK
36 POL 8656 V Emanuela Bartkowiak YK Stal TAK
37 TORNADO II I Maciej Białowąs Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej TAK
38 KAPITAN II I Jerzy Brezdeń JACHT KLUB MARYNARKI WOJENNEJ KOTWICA TAK
39 ALLIE II Leopold Naskręt Gdynia TAK
40 Purga II Dariusz Kilanowski Yacht Klub Stal TAK
41 antligen II Dariusz Borowiak brak TAK
42 IV Arek Piernicki UKS NAVIGO Sopot TAK
43 TABALUGA II Jerzy Kulpa TAK
44 Reda II Orfeusz Staszewski JKMW Kotwica NIE
45 JV24 III Andrzej Wyszyński YKP TAK
46 S/Y Dobosz III Anna Miller JKMW Kotwica TAK
47 Exploder AD3 IV Jacek Noetzel UKS Navigo Sopot TAK
48 Fidelia II Wojciech Wasiukiewicz NCŻ NIE
49 s/y Isfuglen I Monika Żuberek brak TAK
50 Tauri II Rafał Wolmański JKM Gryf TAK
51 ADMIRAŁ DICKMAN II Kamiński Ireneusz Akademia Marynarki Wojennej TAK
52 Portowiec Gdański II I Sławomir Starszak PKM TAK
53 N Fun Yachting III Marek Stanczyk MBSW Giżycko TAK
54 Dusibol.pl V Robert Rudzinski NIE
55 Elan ATSEA III Aleksander Skibicki ———- TAK
56 ANNA LIDIA V Jan Springer Jachtklub Morski RODA TAK
57 Flamenko III Krzysztof Głogowski TAK
58 A cat IV Ewa Gorska UKS Navigo Sopot TAK
59 ZEFIREK III Paweł Bajerski JKM Gryf TAK
60 ARKA-EL II II Krzysztof Kleniewski Krynica Morska TAK
61 AD3 IV Tymoteusz Bendyk UKS Navigo TAK
62 Nacra 17 IV Andrzej Więckiewicz UKS Navigo Sopot TAK
63 Aquarella II Andrzej Zieliński YC im.Conrada NIE
64 LEADER GDYNIA III Jacek Dziekoński YACHT KLUB STAL TAK
65 zielone studio IV Dariusz Grzegorzek Navigo Sopot TAK
66 505 Bożena V Przemek Zagórski YK Stal Gdynia TAK
67 Tinkara II Sławomir Łoboda Gdynia NIE
68 Scamp One I Maciej Gnatowski niezrzeszony TAK
69 kaper gdynski III Bogusław Brzuchalski JKM gryf TAK
70 MISTRAL III III Adam Woźniak Yacht Klub Stal Gdynia TAK
71 SMOKE II Robert Gwóźdź Yachts&Yachting TAK
72 Euro Shipping V Krzysztof Mariański YKP Gdynia TAK
73 LITWINKA 2 II MARIAN DRABIŃSKI MKŻ DAL FROMBORK TAK
74 ZITA III ARTUR SARNOWSKI HARCERSKI JACHT KLUB WODNIK NIE
75 Nacra Infusion IV Piotr Baryżewski UKS NAVIGO SOPOT NIE
76 POL 8770 V Jakub Gąsiorowski YK Stal Gdynia TAK
77 Karif V Anna Będziak YK Stal Gdynia TAK
78 Elessar II Marek Turkowski TAK
79 Sta. Maria I Wiktor Łodyga TAK
80 HOBART I MIROSŁAW ZEMKE GDAŃSK TAK
81 Vihuela II Eugeniusz Ginter CSW Opty TAK
82 JARICHO III Zbigniew Cholewa JKM GRYF TAK
83 Sto.pl III Jarosław Nerko uks kotwica NIE
84 DIAMANT 3000 II Daniel Dołęga Sail Service TAK
85 Birdie II Arkadiusz Kwiatkowski GRYF Gdynia TAK
86 Tramontane III Katarzyna Machel niezrzeszony TAK
87 Albatros V Ada Osińska DAS Yacht Center TAK
88 Catch’up IV Wojciech Topolnicki niezrzeszony TAK
89 Quick Livener II Jacek Zieliński PKM TAK
90 ENDORPHINE II Robert Niewiński NIEZRZESZONY NIE
91 ORKAN II Leon Hinz Y.K. Stal Gdynia TAK
92 North Cape III Tomasz Kulas TAK
93 Chwostek III Edward Gajdamowicz Gdynia NIE
94 Tornado I NIE
95 POL 8483 V Mariusz Michalski YK Stal Gdynia NIE
96 Wejherowo I Maciej Polanski JKMW Kotwica TAK
97 Ocean Sails V Stanisław Sawko UKS Wiking Kamienica Królewska TAK
98 True Delphia II Andrzej Kopytko Ocean17 TAK
99 bluetooth/ladyka V Michał Piernicki niezrzeszony TAK
100 POL 8665 V Marcin Panek Jachtklub Stal Gdynia TAK
101 Tyglo II Karol Górski Mos Iława TAK
102 Trygław I Jacek Chinc TAK
103 Akademia Jachtingu VIII II Rafał Skroński Akademia Jachtingu TAK
104 POLLED 2 II JACEK CHABOWSKI TAK
105 OILER 3 III NIE
106 KREVETKA III Michał Krefta AKADEMIA ŻEGLOWANIA NIE
107 Atosso II Dawid Byczkowski Puck TAK
108 Fujimo I Mariusz Kowalski Polski Klub Morski Gdańsk TAK
109 Nemo I Michał Chacewicz Wodnik TAK
110 albatros 430 V andrzej borucki mkz mikolajki TAK
111 Passat II Tomasz Michalski Gdynia TAK
112 Exploder 20 III UKS NAVIGO TAK
113 GoodSpeed II Łukasz Trzciński stoczni gdanskiej TAK
114 SV JURATA V Piotr zerwionke TAK
115 Eagle 20 IV Seweryn Krajewski NAVIGO TAK
116 Wodan III Roman Zaborowski YK Conrad TAK
117 RAFIN III PIOTR CŁAPA POLSKI KLUB MORSKI TAK
118 Pol 4424 III Maciej Randak TAK
119 vetro baltimal V Maciek Górecki vetro baltimal sailing team TAK
120 Soliton IV Krzysztof Karwasz Navigo Sopot TAK

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top