Lista startowa 64 BWZG

 

Podział na grupy:

I – jachty o długości ponad 12 m,

II – jachty o długości od 9 m do 12 m,

III- jachty o długości do 9 m,

IV – jachty wielokadłubowe,

V – jachty mieczowe,

VI – jachty 2 masztowe

VII – jachty Delphia 40

VIII – obiekty napędzane wiatrem za pomocą żagla

IX – kitesurfing (osobna punktacja nie wchodząca w klasyfikację generalną), każdy kitesurfer winien mieć zgodnie z przepisami indywidualne zabezpieczenie na wodzie.

Klasyfikacja w grupach będzie prowadzona, jeżeli zgłoszą się co najmniej 5 jachtów kilowych lub 7 jachtów mieczowych przynależnych do danej grupy. Organizator może zdecydować się na stworzenie dodatkowych grup klasyfikacji. Ich ostateczna lista podana zostanie po zakończeniu zgłoszeń.

Kolejność zgłoszeń Lista startowa Jacht Grupa Skipper Klub Status
1 13 Purga II Adam Naumowicz YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
2 96 Mokotów VI Bogdan Gnatowski Gdynia zgłoszony / opłacony
3 97 Copernicus VI Stanisław Grochowski YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
4 23 Tinkara II Sławomir Łoboda niezrzeszony zgłoszony / opłacony
5 51 Rafin III Piotr Cłapa PKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
6 54 Madena III Mirosław Werbel YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
7 94 Kóć Pągun V Adam Łobodziński YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
8 74 Nacra 17 IV Andrzej Więckiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
9 37 Momo II Tomasz Barałkiewicz Poznań zgłoszony / opłacony
10 1 Falcon I Zbigniew Skoczylas YKP Gdynia zgłoszony
11 80 Code Zero V Marcin Matla YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
12 2 Kneź I Tadeusz Bierć YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
13 42 Lotis III Mieczysław Trzpis YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
14 81 Dzidziok V Michał Dominiak Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
15 43 Mary Lou III Maciej Krzesiński YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
16 82 Minia Julia V Jerzy Pawlak Geobor Gdańsk zgłoszony / opłacony
17 83 Europa V Kacper Wysocki YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
18 84 RS400 V Mateusz Kominek YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
19 103 Formuła Winsurfing VIII Michał Kalębka SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony / opłacony
20 44 Meluzyna III Michał Kaczorowski Gdańsk zgłoszony / opłacony
21 45 Diament III Paweł Hryniewicz JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
22 14 Sundari II Roman Szemrowicz Elbląg zgłoszony / opłacony
23 15 Orkan II Leon Hinz YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
24 16 Task II Dariusz Klimowicz Gdańsk zgłoszony / opłacony
25 46 Dobosz III Maria Kurant YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
26 3 Nauticus I Jerzy Brezdeń YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
27 17 Reset II Dariusz Borowiak Gdańsk zgłoszony / opłacony
28 85 Euro Shipping V Krzysztof Mariański Gdynia zgłoszony / opłacony
29 18 Arka EL II II Krzysztof Kleniewski YK Krynica Morska zgłoszony / opłacony
30 4 Nest I Andrzej Szklarski Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia zgłoszony
31 98 Portowiec Gdański II VI Mirosław Herszkowicz PKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
32 19 Fidelia II Wojciech Wasiukiewicz NCŻ zgłoszony / opłacony
33 20 Sarmata II II Piotr Sobczak YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
34 21 Mirrabooka II Stanisław Liszka Gdańsk zgłoszony / opłacony
35 86 Olimpia V Adam Ramczyk Gdańsk zgłoszony / opłacony
36 87 Marshmallow V Anna Jaskowska Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
37 88 brak V Mateusz Kruczyński Opti CWM Gdynia zgłoszony / opłacony
38 47 Nortes III Łukasz Kotkowicz YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
39 22 Cassubia II Edward Mroziński YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
40 5 Interfood I Paweł Wysocki YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
41 48 Wodan III Roman Zaborowski JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
42 24 Allie II Leopold Naskręt JK Morski Roda zgłoszony / opłacony
43 99 Seiche VII Remigiusz Montwiłł niezrzeszony zgłoszony / opłacony
44 49 Pozytywny III Jacek Kosiński Szkoła pod żaglami POZYTYWNYCH INICJATYW zgłoszony / opłacony
45 67 Jabadabadu IV Marcin Stiburski Baltic-Proa zgłoszony / opłacony
46 50 Zefirek III Rafał Milczarczyk JKM Gryf zgłoszony / opłacony
47 68 A cat IV Ewa Górska UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
48 69 brak IV Jacek Noetzel UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
49 6 Lady Valda I Karol Górski MOS Iława zgłoszony / opłacony
50 25 Tabaluga II Jerzy Kulpa Gdańsk zgłoszony / opłacony
51 52 Anteus III Jarosław Zulewski Gdańsk zgłoszony / opłacony
52 26 Andromeda II Zbigniew Kajtoch JKM Gryf zgłoszony / opłacony
53 89 Korsarz V Marek Budzisz Korsarska Flota Północ zgłoszony / opłacony
54 90 Jurata V Piotr Czerwionke Gdynia zgłoszony / opłacony
55 27 Atosso II Tomasz Ossowicki Puck zgłoszony / opłacony
56 70 Sta Maria IV Wiktor Łodyga Szczecin zgłoszony / opłacony
57 53 Twins III Andrzej Mielicki Ośrodek Żeglarski Akademii Morskiej Gdynia zgłoszony
58 28 Baltica Yachts I II Dorota Dajkowska Gdynia zgłoszony / opłacony
59 71 Exploder F18 IV Michał Surowiec UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
60 55 Kaper Gdyński III Bogusław Brzuchalski JKM Gryf zgłoszony / opłacony
61 91 Albatros V Ada Osińska Warszawa zgłoszony / opłacony
62 29 Kokonik II Włodzimierz Graczyk AKM Gdańsk zgłoszony / opłacony
63 92 Karif V Anna Będziak YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
64 93 Ocean Sails V Stanisław Sawko UKS Wiking Kamienica Królewska zgłoszony / opłacony
65 100 Admirał Dickman VII Ireneusz Kamiński Akademia Marynarki Wojennej Gdynia zgłoszony / opłacony
66 72 Exploder F18 IV Łukasz Wroczyński UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
67 7 Blagodarnost’2 I Sergey Pavlenko YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
68 30 Vataha II Paweł Wilkowski YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
69 73 Exploder 20 IV Wojciech Kaliski Sopot zgłoszony / opłacony
70 56 Amsterdam III Robert Jacek Moritz UKS FIR zgłoszony / opłacony
71 57 Safi III Wiesław Wołowski JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
72 8 Scamp One I Maciej Gnatowski Gdańsk zgłoszony / opłacony
73 58 Mistral III III Adam Woźniak YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
74 9 Orion I Zbigniew Witbrot JKM Gryf zgłoszony / opłacony
75 101 Eljacht VII Jerzy Jankowski YK Stoczni Gdańskiej zgłoszony / opłacony
76 31 Stella Maris II Piotr Lesiak YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
77 59 Turkus III Maciej Pietkiewicz YK MW Kotwica zgłoszony / opłacony
78 32 Endorphine II Kuba Niewiński Gdańsk zgłoszony / opłacony
79 33 Vihuela II Eugeniusz Ginter YK Ustka zgłoszony / opłacony
80 60 Umi III Paweł Bajerski JKM Gryf zgłoszony / opłacony
81 34 Wiatr I II Henryk Sobierajski GKM LOK Gdańsk zgłoszony / opłacony
82 61 Pallas III Jan Piernikarczyk JKM Gryf zgłoszony / opłacony
83 75 F18 Nacra Infusion IV Piotr Baryżewski UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
84 62 Kuselwind III Marek Demps Gdańsk zgłoszony / opłacony
85 63 Bonza III Michał Krefta YKP Gdynia zgłoszony / opłacony
86 35 Aquarella II Andrzej Zieliński JK im. Conrada zgłoszony / opłacony
87 36 Diamant 3000 Energa II Wojciech Wróblewski Sopot zgłoszony / opłacony
88 76 Nacra F18 IV Marcin Majchrzak UKS Navigo Sopot zgłoszony
89 10 Franka I Maciej Gebarowski Gdynia zgłoszony / opłacony
90 111 Zeeko IX Tadeusz Niesiobędzki UKS Zefir zgłoszony / opłacony
91 11 Vanessa I Manfred Kerner Bremen zgłoszony / opłacony
92 95 d24 V Łukasz Wosiński Elite Sails Academy zgłoszony / opłacony
93 38 Tauri II Rafał Wolmański JKM Gryf zgłoszony / opłacony
94 12 Złota Atlanta I Mateusz Kusznierewicz Gdańsk zgłoszony / opłacony
95 39 Biram II Michał Peterlejtner Gdańsk zgłoszony / opłacony
96 77 RM IV Tomasz Kaczmar Gdańsk zgłoszony / opłacony
97 78 Garmin IV Filip Walczak Yacht Club Rybnik zgłoszony
98 102 Gdynia VII Krzysztof Pac OSW MW zgłoszony / opłacony
99 64 Eryk III Roman Paszke Gdańsk zgłoszony / opłacony
100 79 Nautica V Jan Dobrogowski YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony
101 40 Elan III Katarzyna Machel Gdynia zgłoszony / opłacony
102 65 Eagle 20 IV Seweryn Krajewski SKŻ Ergo Hestia Sopot zgłoszony
103 66 Nacra Inter 20 IV Jakub Sobala UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
104 41 Startelekom – Roca III Piotr Tarnacki YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony
105 104 Hobie Tiger IV Wojciech Bendyk UKS Navigo Sopot zgłoszony
106 105 Uncle Sam V Adrian Serdyński YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony
107 106 Ina I Mieczysław Struk SM Europe zgłoszony
108 107 Wektor II Maciej Koziorowski 4winds zgłoszony / opłacony
109 109 Tanasha II Adam Liszkiewicz Gdynia zgłoszony / opłacony
110 110 Catchup IV Filip Wójcikiewicz UKS Navigo Sopot zgłoszony / opłacony
111 112 1 IV Adam Kowalkowski Gdynia zgłoszony / opłacony
112 113 Chwostek III Edward Gajdamowicz Gdynia zgłoszony / opłacony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top