65 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

Błękitna w Obiektywie Roberta Hajduka.

Wyniki klasyfikacja generalna

Wyniki BWZG   Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 65 Dariusz Grzegorzek, ZIELONE STUDIO, POL 1232, UKS NAVIGO Sopot 1,0 1 2 47 Jacek Noetzel, EXPLODER AD3, POL 1, UKS NAVIGO Sopot 2,0 2 3 61 Tymoteusz Bendyk, AD3, POL 15, UKS NAVIGO Sopot 3,0 3 4 10 Michał Surowiec, KATAMARAN, POL 528, Sopot 4,0 […]

Wyniki grupa I

Wyniki I Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 13 Sergey Pavlenko, BLAGODARNOST 2, RUS 5545, Jacht Klub Stoczni Gdańskiej 1,0 1 2 7 Zbigniew Skoczylas, FALCON, USA 97999, Falcon Sailing Team 2,0 2 3 80 Mirosław Zemke, HOBART, POL 12218, Gdańsk 3,0 3 4 22 Dorota Dajkowska, OILER.PL, POL 14833, SHEKLE.pl 4,0 4 5 108 […]

Wyniki grupa II

Wyniki II   Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 84 Daniel Dołęga, DIAMANT 3000, Sail Service 1,0 1 2 104 Jacek Chabowski, POLLED 2, POL 12262 2,0 2 3 113 Łukasz Trzciński, GOODSPEED, POL 14000, stoczni gdanskiej 3,0 3 4 73 Marian Drabiński, LITWINKA 2, POL 16606, MKŻ DAL FROMBORK 4,0 4 5 71 Dominik […]

Wyniki grupa III

Wyniki III   Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 45 Andrzej Wyszyński, JV24, POL 6600, YKP Gdynia 1,0 1 2 25 Marek Słaboń, ROCA POLSKA, POL II, Yacht Klub Stal Gdynia 2,0 2 3 105 Piotr Kula, OILER 3, GZ 0209 3,0 3 4 30 Czesław Perlicki, AQUILA, POL 314, Gdynia 4,0 4 5 51 […]

Wyniki grupa IV

Wyniki IV Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 65 Dariusz Grzegorzek, ZIELONE STUDIO, POL 1232, UKS NAVIGO Sopot 1,0 1 2 47 Jacek Noetzel, EXPLODER AD3, POL 1, UKS NAVIGO Sopot 2,0 2 3 61 Tymoteusz Bendyk, AD3, POL 15, UKS NAVIGO Sopot 3,0 3 4 10 Michał Surowiec, KATAMARAN, POL 528, Sopot 4,0 4 […]

Wyniki grupa V

Wyniki V Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 1 119 Maciej Górecki, Vetro Baltimar Sailing Team 1,0 1 2 97 Stanisław Sawko, POL 7722, UKS Wiking Kamienica Królewska 2,0 2 3 66 Przemek Zagórski, 505 BOŻENA, POL 9132, YK STAL GDYNIA 3,0 3 4 100 Marcin Panek, POL 8665, YK STAL GDYNIA 4,0 4 5 95 […]

Lista startowa 65 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

LP Jacht Grupa Skiper Klub Opłacony 1 MADENA III Mirosław Werbel GDYNIA TAK 2 Copernicus I Stanisław Grochowski Yacht Klub Stal Gdynia TAK 3 VATAHA II Paweł Wilkowski Yacht Klub Polski Gdynia TAK 4 Eljacht II Jerzy Jankowski Jachtklub Stoczni Gdanskiej TAK 5 Momo II Tomasz Barałkiewicz Poznań TAK 6 Twins III Andrzej Mielicki Ośrodek […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top