64 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

64 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej – Galeria

Zdjęcia: Tadeusz Lademan

Wyniki oficjalne

Results BWZG No Sailno Name Points 1 1 7 Sergey Pavlenko, RUS 5545, YK Stoczni Gdańskiej Blagodarnost’2 1,0 1 2 73 Wojciech Kaliski, POL 1, Sopot Exploder 20 2,0 2 3 72 Łukasz Wroczyński, POL 33, UKS Navigo Sopot Exploder F18 3,0 3 4 65 Seweryn Krajewski, POL 6, SKŻ Ergo Hestia Sopot Eagle 20 […]

Wyniki Grupa I

Results I No Sailno Name Points 1 1 7 Sergey Pavlenko, RUS 5545, YK Stoczni Gdańskiej Blagodarnost’2 1,0 1 2 8 Maciej Gnatowski, POL 14263, Gdańsk Scamp One 2,0 2 3 1 Zbigniew Skoczylas, USA 56055, YKP Gdynia Falcon 3,0 3 4 3 Jerzy Brezdeń, POL 1110, YK MW Kotwica Nauticus 4,0 4 5 11 […]

Wyniki Grupa II

Results II No Sailno Name Points 1 1 33 Eugeniusz Ginter, POL 2180, YK Ustka Vihuela 1,0 1 2 35 Andrzej Zieliński, POL 6557, JK im. Conrada Aquarella 2,0 2 3 36 Wojciech Wróblewski, Sopot Diamant 3000 Energa 3,0 3 4 23 Sławomir Łoboda, PZ 9855, niezrzeszony Tinkara 4,0 4 5 30 Paweł Wilkowski, POL […]

Wyniki Grupa III

Results III No Sailno Name Points 1 1 64 Roman Paszke, Gdańsk Eryk 1,0 1 2 41 Piotr Tarnacki, POL 11, YK „Stal” Gdynia Startelekom – Roca 2,0 2 3 53 Andrzej Mielicki, POL 38, Ośrodek Żeglarski Akademii Mor Twins 3,0 3 4 45 Paweł Hryniewicz, POL 33, JK im. Conrada Diament 4,0 4 5 […]

Wyniki Grupa IV

Results IV No Sailno Name Points 1 1 73 Wojciech Kaliski, POL 1, Sopot Exploder 20 1,0 1 2 72 Łukasz Wroczyński, POL 33, UKS Navigo Sopot Exploder F18 2,0 2 3 65 Seweryn Krajewski, POL 6, SKŻ Ergo Hestia Sopot Eagle 20 3,0 3 4 71 Michał Surowiec, POL 528, UKS Navigo Sopot Exploder […]

Wyniki Grupa V

Results V No Sailno Name Points 1 1 93 Stanisław Sawko, POL 7722, UKS Wiking Kamienica Królewska Ocean Sails 1,0 1 2 95 Łukasz Wosiński, Elite Sails Academy d24 2,0 2 3 84 Mateusz Kominek, 428, YK „Stal” Gdynia RS400 3,0 3 4 80 Marcin Matla, POL 8416, YK „Stal” Gdynia Code Zero 4,0 4 […]

Wyniki Grupa VI

Results VI No Sailno Name Points 1 1 98 Mirosław Herszkowicz, PZ 193, PKM Gdańsk Portowiec Gdański II 1,0 1 2 96 Bogdan Gnatowski, Gdynia Mokotów 4,0 dnf 2 97 Stanisław Grochowski, PZ 30, YK „Stal” Gdynia Copernicus 4,0 dnf

Wyniki Grupa VII

Results VII No Sailno Name Points 1 1 100 Ireneusz Kamiński, POL 8771, Akademia Marynarki Wojennej Gd Admirał Dickman 1,0 1 2 101 Jerzy Jankowski, POL 213, YK Stoczni Gdańskiej Eljacht 2,0 2 3 99 Remigiusz Montwiłł, POL 6848, niezrzeszony Seiche 3,0 3 4 102 Krzysztof Pac, POL 8101, OSW MW Gdynia 5,0 dnf

Lista startowa 64 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

Kolejność zgłoszeń Lista startowa Jacht Grupa Skipper Klub Status 1 13 Purga II Adam Naumowicz YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony 2 96 Mokotów VI Bogdan Gnatowski Gdynia zgłoszony / opłacony 3 97 Copernicus VI Stanisław Grochowski YK ‚Stal’Gdynia zgłoszony / opłacony 4 23 Tinkara II Sławomir Łoboda niezrzeszony zgłoszony / opłacony 5 51 Rafin III […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top