62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej

62 BWZG w Obiektywie Pauli Kopyłowicz

Filmy i nagrania radiowe

Dzięki pracy Marcina Rymera możemy Wam zaprezentować film dokumentujący 62 Błękitną Wstęgę Zatoki Gdańskiej 2013. Trailer: Pełny film: Magazyn Żeglarski TVN: http://www.tvn24.pl/hydro-active,82,m/blekitna-wstega-zatoki-gdanskiej-2013,371708.html   Zapraszamy również do wysłuchania reportażu pt. „Wielka Błękitna” autorstwa red.  Anny Rębas  (Radio Gdańsk) Realizacja – Stefan Kotiuk.

Wyniki open

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Orange Lady 1 1 Maksymilian Żakowski 2 Exploder A13 2 2 Jacek Noetzel 3 Foczysko 3 3 Adam Szymański 4 Oiler 4 4 Robert Kresło 5 Nacra Infusion 5 5 Piotr Baryżewski 6 Blasco 6 6 Błażej Ożóg 7 BraCuru 7 7 Marek Rowiński 8 RS:X 8 8 Łukasz Buderaski […]

Wyniki grupa 1

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Blagodarnost’2 Sergei Pavlenko 1,0 1 2 Dufour 410 Paweł Górski 2,0 2 3 Kapitan 2 Jerzy Brezdeń 3,0 3 4 Lady B Tomasz Rybicki 4,0 4 5 Atena Piotr Myśliwiec 5,0 5 6 Orion Zbigniew Witbrot 6,0 6 7 Awentura Krzysztof Sidorkiewicz 7,0 7 8 Copernicus Stanisław Grochowski 8,0 8 […]

Wyniki grupa 2

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Vihuela 1 1 Eugeniusz Ginter 2 Duży Ptak 2 2 Krzysztof Paul 3 GoodSpeed 3 3 Łukasz Trzciński 4 Aquarella 4 4 Mariusz Maćkowiak 5 Sail Service Team II 5 5 Krzysztof Baliński 6 Dufour 375 6 6 Robert GwóŸdŸ 7 Tinkara 7 7 Jacek Przybylak 8 Bluesina 8 8 […]

Wyniki grupa 3

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Cztery Oceany Roman Paszke 1,0 1 2 Hot Brunette Piotr Jermakow 2,0 2 3 Oiler 3 Marek Kowalski 3,0 3 4 Ocean Sails Stanisław Sawko 4,0 4 5 Pallas Jan Piernikarczyk 5,0 5 6 Diament Paweł Hryniewicz 6,0 6 7 Parada Lech Parell 7,0 7 8 Flatter Leon Godlewski 8,0 […]

Wyniki grupa 4

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Exploder A13 Jacek Noetzel 1,0 1 2 Oiler Robert Kresło 2,0 2 3 Nacra Infusion Piotr Baryżewski 3,0 3 4 Tornado Seweryn Krajewski 4,0 4 5 Exploder Łukasz Wroczyński 5,0 5 6 Nacra Infusion Michał Kraskowski 6,0 6 7 Hobie 16 Adam Jankowski 7,0 7 8 F 18 Michał Surowiec […]

Wyniki grupa 5

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Narwal Sails 1 1 Bartosz Makała 2 Nautica 450 2 2 Michał Korneszczuk 3 brak 3 3 Paweł Nawrocki 4 Karif 4 4 Mariusz Œliwiński 5 Minia Julia 5 5 Jerzy Pawlak 6 Malinowa Mamba 6 6 Sylwia Perzewska 7 Bahia 23 dnf Dariusz Kostuch 7 Topper Iso 23 dnf […]

Wyniki grupa 6

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Orange Lady Maksymilian Żakowski 1,0 1 2 Foczysko Adam Szymański 2,0 2 3 Blasco Błażej Ożóg 3,0 3 4 BraCuru Marek Rowiński 4,0 4 5 RS:X Łukasz Buderaski 5,0 5 6 aga930 Agnieszka Grzymska 6,0 6 7 RS:X Robert Pellowski 7,0 7 8 Mistral Mateusz Hoppe 8,0 8 9 Formuła […]

Wyniki grupa 7

Mce Nazwisko Punkty 1 1 Eljacht 1 1 Jerzy Jankowski 2 Admirał Dickman 2 2 Ireneusz Kamiński 3 Reda 3 3 Krzysztof Pac 4 Wejherowo 4 4 Paweł Figlarz 5 Seiche 5 5 Remigiusz Montwiłł 6 Hel 6 6 Maciej Białowąs 7 Gdynia 7 7 Marek Baranowski 8 Delphia -Trójka 8 8 Marek ‚Goły’ Gałkiewicz […]

Wyniki Nautica 450

FUN: 1. Jan Dobrogowski POL 48 2. Witold Małecki POL 20 3. Ireneusz Kurowski POL 52 Race: 1. Michał Korneszczuk POL 45 2. Paweł Nawrocki POL 42 3. Robert Rudziński POL 40

Lista startowa 62 BWZG

Podział na grupy: I – jachty o długości ponad 12 m, II – jachty o długości ponad 9 m do 12 m, III- jachty o długości do 9 m, IV – jachty wielokadłubowe, V – jachty mieczowe, jednokadłubowe VI – inne jednostki napędzane wiatrem (do 4 m długości kadłuba) VII – Delphia 40 Klasyfikacja w […]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Top